reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

reklama
ja już gotuję makaron Malwinie i wcina aż jej się uszy trzęsą...najczęściej w pomidorówce...a spagheti uwielbia i to te nasze
 
u nas juz "od dawna" jest makaron (w koncu prawdziwy Wloch), kasza gryczana i jeczmienna, ryz. Nic sie nie dzialo wiec sie nieograniczamy zbytnio. Powiedzcie tylko czy juz dajecie bialko jajka czy dalej tylko zoltko?
 
Ironia praktycznie Malwina je naszą pomidorówkę...:p...nic nie poradzę że mojemu dziecku nie smakują obiadki i zupki dla niemowląt
 
Leoś też już wcina trochę "dorosłych" dań, ale że my się staramy obiady wg 5p gotować, to jestem spokojna; zwłaszcza, że - na szczęście - nie ma alergii i nietolerancji pokarmowych, to nie trzeba z nim tak uważać;

białka jeszcze mu nie dawałam - myślę, że się wstrzymam do "po roczku";
 
misia a robisz na koncentracie czy na zwykłych pomidorach? :) tez chetnie zrobie tylko nie wiem jak bo w ziemie robie na koncentracie a w lecie na zwykłych pomidorach
 
reklama
mój już zajada makaron, kasze jaglaną, kasze manne czy ryż do zupek celem zagęszczenia. Gotuje mu osobno ale zjada juz trochę dorosłych rzeczy typu pierogi - ciasto, czy troche naszych zup - jak ja jem to on też musi ;-) ale ja robie bardzo mało soli a dużo ziół, czyli tak jak małemu (mój M. sobie doprawia na talerzu).
Nigdy nie było problemu ze zdrowiem a apetyt mu dopisuje :-)
 
Do góry