reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

reklama
ja tez chcialam kupic ten junior waniliowy - ae doczytalam ze po roczku :) a ktos probował humana? bo jest po 10 zł w tesco a bebiko juz po 12,.99 :szok:
 
Gosiaczek - mój Antek kilkakrotnie jadł słoiczki Babydream (Rossmanowskie) pt. Spaghetti Bolognese - one są z makaronem i było OK... choć spaghetti to tylko z nazwy, bo przypomina i tak typową marchewkową papkę.. :-D
 
ironia
Amela jak była jeszcze na piersi i czasem mm dostawała to tylko mm humany chciała pic - wiec polecam:tak:

Gosiaczek
My juz mamy jeden posiłek glutenowy i Oli je kasze orkiszowa lub jaglana (ta bezglutenowa) lub robie mu z owsianka zmikowana.
 
a co powiecie na nalesniki dla dziecka np mleko modyfikowane zmieszane z zołtkiem troszke skrobi albo mąki i takie nalesniczki ? myślicie ze by to wypaliło ? :-D
 
reklama
ironia
ja do nalesników daje jeszcze proszek do pieczenia - tych normalnych nie iwem czy wyjdzie, ale mozna jeszcze jabłko w plasterki i maczac w takim ciescie jak napisalas - takie placuszki jabłkowe
 
Do góry