reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

menu naszych dzieci

Oskar różnie je , nie ma stałych pór ani menu. Czasami też po 3 godzinach . Wydaję mi się że jest ok.Skoro jest głodna co 3 godziny to podawaj co 3. Później rytm jedzenia i tak się zmieni. A co do nocy to mój też podjada, raz butla ,raz pierś:-)bo nocy to on nie chce przespać:wściekła/y:bez posiłków.
 
reklama
Ika_s- dzieci nie musza przeciez wszystkiego robic jak w ksiazkach:tak:skoro malutka domaga sie co 3 godziny to dawaj jej co 3;-)ona sama wie lepiej niz jakaś tam pani prof. wypowiadajaca sie o ogole dzieci. Moj maly je wprawdzie co 3-4 godzinki, ale czasem jak daje znac wczesniej ze mu sie cos chce to daje mu pic.
Dzis zjedlismy pierwszy słoiczek, hipp- marchewka i ziemniaki- łomatko co to było, nie pluł mi tym tylko caly czas robił takie coś jakby miał zwymiotować:baffled::dry:I odgłosy nawe wydawał. Dziewczyny to jest normalne>??? A co do słóoiczków- to na ile taki 125 powinien starczyc (godzin)?? No i kiedy podajecie dzieciom owoce- po obiadku czy wogole jako kolejny posiłek??
 
Igor robi sobie przerwy 3-4godzinne i też bym się nie przejmowała, że krócej niż książkowo. Były takie okresy, że co 2 godziny chciał jeść, no i trudno, tak go karmiłam, w końcu lepiej niż książki wie, kiedy jest głodny :-D
 
jak ja bym chciała żeby Olek miał 3-4 godzinki przerwy. mój je co 1,5 - 2 godziny i jakbym chciała go dłuzej przetrzymac to by mi sie non stop wydzieral :/
 
Michał też po tym wczorajszym obiadku szybciej był głodny niż po kaszce. Po kaszce wytrzymywal tak z 4 godziny, a wczoraj juz po 2,5 chcial jesc. Tylko nie wiem jak z tymi owocami. Powiedzcie mi pls kiedy wy dajecie.
 
Owoce dawałam po ukończeniu czwartego m-ca albo same jabłko albo sam banan teraz mieszam np banan jagody jabłko
Moje dziecko po butli jest w stnie wytrzymac nawet sześć godzin jeśli mam być szczera wolałabym by mi częściej jadała
 
U nas jest tak....
Rano ok 6.30 bo tak za zwyczaj wstaje zjada 210ml mleka. ok 8-9 zjada kaszke chociaz nie bardzo chce je jesc...ale chociaz troche podziubie:) pozniej gdzies za godzinke mleko... pozniej sloiczek jeden dzien zupka jeden dzien owoce...pozniej mleko....
przed kapiela zjada kaszke z bobovity smaczny sen i tylko ta lubi wiec potrafi zjesc cala miseczke i po kapieli znowu mleko:) powiem szczerze ze po sloiczkach czy po kaszce nie wytrzyma wiecej niz godzine...takze niewiem czy ona sie tym najada....no ale mam nadzieje ze jej sie to jakos odmieni...bo narazie z tego wszystkiego i tak najbardziej lubi mleko:):)
Paulineczka ja chcialam jej podawac tez najpierw zupke a poznieij jeszcze owoce ale stwierdzilam ze narazie bedzie miala za duzo wiec niech sie przyzwyczai powoli do wszystkiego... a co do mleka to Jula je gora co 3 godzinki....:):)
pozdrawiam was goraco i wasze slodkie maluszki....
 
Hej
U nas powoli wprowadzamy jedzonko ale lepiej nam idą zupy niż owoce - i przyznaje się że chyba czasem wolałabym gotować dla Mikiego :-)

Jak spojrzę co jest w tym słoiczku :-D

A i tak najlepsze dla mnie są te kaszki w środku :-)

Ja się długo zastanawiałam od kiedy podawać kleik ryżowy :-) A tu psikus już podaje w zupce :-)
 
reklama
od soboty daję Igorowi raz dziennie zupkę: marchew + ziemniak i ma lekką wysypkę na udach, w okolicy kolan i łokci i na szyi :-( dzisiaj spróbuję pomieszać kleik ryżowy z moim mlekiem. nie wiem co dalej, niedługo powrót do pracy, zastanawiam się na preparatem mlekozastępczym. dołuje mnie to :(
 
Do góry