reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
witam

ale mam zaległości :szok:
tak pobieżnie przeleciałam co napisałyście,ale nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie posty
my wczoraj mieliśmy chrzciny,przygotowań dużo i ciężko bo w domu robiliśmy i mały okropnie marudził i ciężko tak na raty się coś robiło ale mamy już po udała się imprezka fajnie było tylko pogoda do niczego a i i marnie bo wszyscy u nas chorzy
jutro hurtem do lekarza bo każdy kaszle albo smarka
pozdrawiam Was serdecznie
 
Cześć dziewczyny jestem tu nową osobą :-)
Jestem mamą rocznych bliźniąt i od jakiegoś czasu mieszkamy w Ostródzie.
Może są tu jakieś Ostródzianki :-) które podpowiedzą mi jakieś super miejsca na zabawy dla dzieci i wogóle o wielkim świeci dziecka w Ostródzie. Nikogo tu jeszcze nie znam więc nie mam się jak i kogo podpytać.
Pozdrawiam
 
Karolina witaj. Powiedz coś o swoich maluszkach. Ja również jestem z Iławy.
Aga ;)

Ale mam dzisiaj paskudny dzień w pracy... Oby szybko zleciał!
 
WItajcie poświątecznie
Karolina- ja z Olsztyna :) Pozdrawiam
My jak tradycja nasza świąteczna nakazuje chorowaliśmy w święta niestety już 3 święta z gorączką :(
 
Halo halo!!!niewiem czy ktos mnie jeszcze pamieta lata swetlne mnie tu niebylo :sorry:tak wiec co u nas ,mamy 2 zabki ,narazie nir raczkuje i niechodzi ale i tak jej pelno bez tego ,taka ,przylepka mamusi ,ogolnie zdrowe jestesmy ,jutro mamy wizyte u alergologa ,Nadia teraz pewnie ponad 8 kg gdzies wazy:szok::-Da po switach jak po switach pelne brzuszki :shocked2::-pa jak u was ??jak dzieciaczki ????bende czesciej zagladac obiecuje solennie
 
reklama
Mloda dużo zdrówka dla was i już nie chorujcie!
Teska pewnie, że pamiętamy!!

Witajcie
Pogoda nam się troszkę zepsuła... ale weekend podnosi na duchu :)
Ja śpiąca jestem bardzo, dlatego czas zrobić kawkę :)
 
Do góry