reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam:)
Długo tu nie zaglądałam...widzę że wątek nadal trochę kuleje.
Odpoczęłam od bb i dobrze mi z tym.



marta0307 fajne łóżko kupiliście.Dzieciaczki pewnie zadowolone co?
Wyczytałam że egzaminy zaliczone więc gratuluję i oby tak dalej zdolniacho :-)
Spóźnione 100 lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bo na bb życzeń Ci nie składałam.
Mam nadzieję że zdrówko u dzieci już ok?

aguśka2017 gratulacje dla synka za postępy w nocnikowaniu:)
Widzę że w mowie też są postępy-super!

miśka271 Przeogromne gratulacje dla Ciebie z okazji narodzin synka:))
Jak sobie radzisz teraz w domu?i jak Twoje samopoczucie?

marta2801 Powodzenia na turnusie.Pozdrawiam :)

necia35 a co u Ciebie kochana?
Na fb Cię mam ale coś mało Cię tam ostatnio.Gratuluję świetnej spinki:)
Fajny ten wasz piesio jest.Dzieciaczki pewnie zadowoleni bardzo:))

młoda0308 co u Ciebie?
Jak tak Twój dwulatek?Spóźnione życzenia urodzinowe dla synka:)

Ania83 jak tam Twoje zdjęcia?
Życzę udanego urlopu w Hiszpanii bo chyba jakoś teraz na święta się wybieracie?
Przywieź zdjęcia,dużo zdjęć :tak: Czekam z niecierpliwością na fotki z urlopu:)
Nie wiem czy dobrze doczytałam ale czy wybierasz się do Pl?Będziesz gdzieś w okolicach Iławy czy Olsztyna?Bo Ja niedługo także pojawię się z Pl i planuję spotkanie z martą0307 więc może gdyby zdrały się terminy naszych przylotów to spotkałybyśmy się razem?Może któraś z dziewczyn chciałaby się jeszcze przyłączyć?Jakby co pisz na pw Aniu:)


Anuliks Witaj:)




...to się rozpisałam :rolleyes2: Pozdrawiam was i życzę udanej środy :happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie wiosną ale w jesienną pogodę.
Ja na chwile wpadłam się pochwalić a raczej pochwalić moje dziecko które nauczyło się po schodach chodzić - i życie stało się lżejsze :) o dokładnie 11,5 kilo :D
 
Ale fajnie, że tu gwarno :)
Aga no spotkanie w większym gronie byłoby super :) Dzieciaczki dobrze już, dziękuję. I dziękuję za życzonka!
Młoda gratulacje dla Aleksa, zuch chłopiec...

EDIT:
My dzisiaj po pracy i przedszkolu malujemy jajeczka na święta :) Dzieci będą miały radość...
A jutro robimy wyjazd do moich rodziców... Moja mama przyjeżdża do Mai codziennie... i nigdy nie chce nic od nas za to że jej pilnuje.. Dlatego wymyśliłam jej ekstra prezent na zajączka... Jedynie tak mogę się odwdzięczyć. Wiem, że mamie podobają się pewne meble... i jutro pojadę je kupić...w piątek będzie miała ekstra niespodziankę jak jej dostarczą do mieszkania, tym bardziej, że w piątek będzie w domku :)
 
Ostatnia edycja:
Aga no spotkanie w większym gronie byłoby super :) Dzieciaczki dobrze już, dziękuję. I dziękuję za życzonka!

EDIT:
My dzisiaj po pracy i przedszkolu malujemy jajeczka na święta :) Dzieci będą miały radość...
A jutro robimy wyjazd do moich rodziców... Moja mama przyjeżdża do Mai codziennie... i nigdy nie chce nic od nas za to że jej pilnuje.. Dlatego wymyśliłam jej ekstra prezent na zajączka... Jedynie tak mogę się odwdzięczyć. Wiem, że mamie podobają się pewne meble... i jutro pojadę je kupić...w piątek będzie miała ekstra niespodziankę jak jej dostarczą do mieszkania, tym bardziej, że w piątek będzie w domku :)

marta no zobaczymy co Ania jeszcze odpisze,może uda się spotkać w większym gronie:)
a co do prezentu tu SUPER prezent :tak: mama na pewno się ucieszy i będzie zaskoczona skoro nic nie wie o prezencie :-)
Miłego malowania jaj!
I udanego wypadu do rodziców:)


młoda wielkie gratki dla synka:)
 
Ostatnia edycja:
marta fajny prezent :)
Moja mama ma za pare dni urodziny i też musiałam zając się prezentami.. dla mamy kupiliśmy zmywarkę aby już sama nie musiała zmywać i stać nad garami:) a dla teściowej kupiliśmy nową toaletkę do sypialni:) też się ucieszy.
Jutro jeszcze muszę na świeta prezenty porobić dla rodzinki...

My z M sprezentowaliśmy sobie nowe auto :-)
 
my jajeczka malować będziemy w piątek :)) Filip ma już wszystko przygotowane.
Porobiłam sobie jeszcze ostatnie porządki przed świetami.
Czeka nas szalony teraz czas... święta, urodziny mojej mamy i teściowej.. imieniny filipka :) imieniny mojego męża :rofl2: sporo imprez jedna po drugiej!!!!!!!!!! ale sie cieszę. :-):-):-):-)
 
Witajcie:)
Ja już jestem po pierwszej kawce :) Wypiłam z mężem przed wyjściem do pracy.
Agnieszko wykupiłam na CITEAM odbitki 200 zdjęć w Empiku za 48 zł :) Ale i tak nie wybrałam kompletu jeszcze :)

Dzisiaj słoneczko trochę wychodzi i od razu człowiek lepiej się czuje.
 
reklama
Do góry