reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
ja też jutro mam wolne:) w sumie kiedy chcę mogę sobie zrobić wolne :)))) ale są dni że jest naprawde dużo roboty i wtedy musze robić a po nocy projekty trzepać. Życie:) Ale ciesze się bo w końcu od kąd pracuję czuje że żyję.

Dziś dostałam od męża piękny prezent:) na fb dodałam zdjecie jeżeli jesteście ciekawe ;) mogę podać namiar jeżeli byście były zainteresowane takimi cudeńkami... są piekne. :tak:


POZDRAWIAM! :happy:
 
Witajcie....
Ale mam dzisiaj relaksik w domku :) Jakubek z tatusiem wstali o 7 ja pospałam do 8,30... Majka wstała zaraz po mnie :) Perełka wie kiedy ma długo spać :)
Wczoraj wpadłam do sklepu 5 minut przed zamknięciem...ale Pan był bardzo uprzejmy i wybraliśmy meble, bo te które mama sobie upatrzyła nie były dostępne...
Dzisiaj mam dzień sprzątania. Wypiłam z mężem kawkę i wstawiłam już pierwsze pranko.
Wczoraj przyszły nam upominki zajączkowe dla dzieci. Jeszcze dzisiaj dojdzie prezent na roczek/zajączek dla m. chrześniaka, bo wczoraj kurier był jak nas nie było w domciu.

Agnieszko Tobie i rodzince również wesołych i spokojnych świąt!!
Kinga korale bardzo ładne... chociaż ja bardziej toleruję "metale szlachetne" :)
A co u was dziewczyny?
 
marta owszem metale szlachetne też uwielbiam i ja ale czasami fajnie mieć coś innego i również pięknego:) są to korale z dodatkami porcelanowymi, opali, miedzianymi, szlane, howlitowe i inne:)) lekkie nie są. :)zwłaszcza że to prezent od męża!:-) nie byle jaki.
Miłego dnia!

My dziś idziemy na 60te urodziny mojej mamy :happy:
z prezentu zadowolona bardzo, wczoraj już jej dowieźli! :happy:

jutro jedziemy do Olsztyna do mojej siostry i do Elbląga do chrześnicy meża. Miło się zapowiada również.... :)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heloo :-)

marta to Ci się udało z tymi meblami.Najważniejsze że udało się coś wybrać i zamówić.Mama na pewno będzie pod wrażeniem.Gratuluję pomysłu jeszcze raz :tak:
Miłego sprzątania!

My do świąt przygotowani na maksa,lodówka pełna i prezenty także przyszły na czas.
Jutro śniadanie z zajączkiem a potem jedziemy na mega duże zakupy.Czas rozejrzeć się za strojem kąpielowym bo urlop pod palmami bliża się wielkimi krokami :happy:
Pozdrawiam
 
Dziewczyny, która ze mną posiedzi?
Chłopacy pojechali na zakupki i coś tam pozałatwiać. Majuśka śpi... Mi pozostało poodkurzać, ale to jak mała wstanie.
 
reklama
Do góry