reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

witam was

u nas okej. weekend minął przyjemnie zwłaszcza pobyt w ostródzie na basenie i w Mc donalds:)
W tym tygodniu uropl nad morzem!!! :) sie cieszę że odpoczniemy sobie wszyscy razem. Psem zajmie się teściowa:) wytrzyma te pare dni.

Tak poza tym ok tylko troszke gardło mi dokucza. Fiol zdrowy już. Myka do przedszkola. Jutro ma mecz z piłki:) jesteśmy z mężem zaproszeni :)))
 
reklama
witamy z Elblaga:)

slonko pieknie swieci ale wieje mocno, wiec juz siedzimy w hotelu. od jutra ma byc lepiej z pogoda wiec spacerki mam nadzieje wznowimy:)

Turnus mija nam bardzo szybko, pierwszego dnia Olka baaaaardzo plakala, no ale co sie dziwic jak nie dosc ze nowe miejsce, nowi ludzie to jeszcze pierwszy raz w specjalnym kombinezonie cwiczyla, a za wygodny to on nie jest...wczoraj bylo o niebo lepiej, a dzis moje dziecko postanowila wstac juz o 6, wiec o 12 byla juz zmeczona i humorku nie miala.... mam nadzieje ze dzis pospi lepiej i jutro bedzie pieknie pracowala.
na weekend chyba wrocimy do domku, ma byc ladna pogoda wiec pospacerujemy sobie u nas, a w niedziele wieczorkiem wrocimy.

uciekam, moze uda mi sie olke do drzemki przekonac to i ja bym skorzystala bo ledwo na oczy patrze
 
Witajcie!
Majunia mi zasnęła więc mam chwilkę czau, żeby zajrzeć do was. Wczoraj odwiozłam Jakubka do teściów na weekend. Dziadek obiecał mu wyjazd pod Toruń gdzie mają dom...i pewnie teraz już robią porządki w ogrodzie :) Nawet zrezygnował z cyrku, żeby tylko spędzić weekend u dziadków. A mi tak w domu pusto i dziwnie... Dobrze, że jeszcze Majuśka nie opuszcza mamusi :) Za to stwierdzam, ze jak nie ma Jakuba poświęcam jej dwa razy więcej uwagi. A tak zawsze się razem ładnie bawią.

Dziewczyny i ja muszę się pochwalić... Moja córcia też biega bez pampersa. Co prawda zakładamy na noc...ale ostatnia nocna wpadka nie pamiętam kiedy się jej zdarzyła. Wstaje ładnie w nocy przychodzi do sypialni i mnie budzi.

Aguska nie przejmuj się tak bardzo. Mały ani się obejrzysz a będzie zdania układał. To jest indywidualna sprawa każdego dziecka...
Necia dokładnie u mnie z szaleństwami jest tak samo u dzieci :) Ale na szczęście nie mamy zbyt dużo nieporozumień.
Martunia i jak wam w Elblągu. Widzę, ze Oleńka wytrwała jest i dzielnie ćwiczy! Wiesz, ze trzymamy za was kciuki!!

Młoda spóźnione SPEŁNIENIA MARZEŃ DLA ALEKSA!!
 
witam was

my już w domku, spedziliśmy miło pare dni w Gdańsku:) Pogoda dopisała. Teraz czekam na lato i mam zamiar pojechać na tydzień co najmniej:) warto wracać zwłaszcza jak ktoś uwielbia morze:)))
Pozdrawiam was cieplutko!!!!
 
Witam
Miska gratulacje!!!!
Mloda wszystkiego najlepszego dla synka

Ktoras kupila ale nie pamietam ktora z Was wiec wybaczcie lozko pietrowe super bardzo mi sie podoba
Chorym zycze zdrowka ,

Spokojnej nocki
 
witam was, ja niestety zakatarzona:/ Fiol też pociąga nosem.
Pogoda niby ładna ale jeszcze zdradliwa w marcu i kwietniu.
Wczoraj zrobiłam trochę wiosennych zakupów miedzy innymi kurtkę Filipowi letnią. Są fajne promocje w 5.10.15 i w endo. Polecam!!! rzeczy są bardzo dobre. warte swojej ceny:)

Miłego dnia!!!
 
reklama
Witajcie.
My mieliśmy małe przeboje i dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy w tym tygodniu... Ale dobrze, przynajmniej nie będzie mi się czas dłużył.
Aniu my kupiliśmy łóżko piętrowe. Jest ładne i co najważniejsze świetnie się sprawdza :) A dzieci je uwielbiają :)

Ja zmykam do pracki. Niedługo przerwa na kawusię będzie :)
 
Do góry