reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
ja też chętnie wypiję:) dziś mam wolne!
ide niedługo do fryca zmienić fryzurke:)
potem ruszamy za iławę oglądać auta.... :)

Miłego dnia!
 
Ja już po kawce...
Dzisiaj czas mi ucieka...ale to dobrze, szybciej do domku wrócę :)
A jutro już piątek...może znowu uda się szybciej skończyć :)

Aguska, też już po kawce?
Kinga to sobie odpoczniesz dzisiaj...

Ja dzisiaj muszę porozmawiać z mamą, czy mogę jej sprzedać dzieci na niedzielę...
 
witam, dziś mam mało roboty więc szybko skończę i ruszam na zakupy:)
Fiol w przedszkolu.. ostatnio latawce robili i puszczali:) dzieci miały frajdę!
marta a no odpoczełam sobie:) a co u was? jak dzieciaczki?

Aniaa jak twoja śliczna księżniczka? śliczne zdjecia widzę.


Dziewczyny co kupujecie dzieciom na świata? my Filipowi kupiiliśmy taki dzwig http://allegro.pl/silverlit-dzwig-zdalnie-sterowany-i2235083739.html myślę że bedzie miał radochę.

jeszcze na imieniny coś musze wymyślić :rolleyes2:
wogóle miesiąc wydatków na maksa mamy bo jeszcze mama moja ma ur i teściowa! :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzisiaj witam się z herbatką, bo coś dziwnie się czuję. Muszę się wykurować, żeby mnie żadna choroba na weekend nie złapała.
Kinga dziękuję, u nas dobrze. Dzieci świetnie :)
My jeszcze nie mamy upatrzonych prezentów na zająca. Ale w niedziele sprzedajemy dzieci do dziadków i wyruszamy do Gd na shoping więc pewnie coś znajdziemy.
 
pewnie że tak :) my też byliśmy na zakupach w bałtyckiej:) obkupiliśmy się trochę przy okazji:)))

dziś sobie ładną sukienkę na świeta kupiłam! a Filipowi koszulę bedzie super wyglądał:)


MIŁEGO DNIA
ja ruszam zaraz po Filipa i jedziemy bukować autko! :-) w końcu zmieniamy na lepszy :rofl2:
 
Witajcie.
My mieliśmy małe przeboje i dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy w tym tygodniu... Ale dobrze, przynajmniej nie będzie mi się czas dłużył.
Aniu my kupiliśmy łóżko piętrowe. Jest ładne i co najważniejsze świetnie się sprawdza :) A dzieci je uwielbiają :)

To super ze jestescie zadowoleni to najwazniejsze


Kinga dziekuje zdjecia juz jakis czas sa nawte nie mam kiedy zmienic na nowe
Udanej wizyty u fryzjera,co bedziesz robila ?pochwal sie?Ja ide w poniedzialek do fryzjera chcialalm dekoloryzajce zrobic ale fryzjerka miejsc juz nie miala wiec wcisnela mnie tylko na obciecie
No i zdrowka dla Was

Na nic nie mam czasu na nic praktycznie normalnie Lenka marudzi caly czas praktycznie na rekach tak jej zabkowanie dokucza,szkoda mi jej biedna
Ciesze sie bo za tydzien juz lecimy na wakacje a w czerwcu lece do Polski na 1,5 miesiaca dzis bilety kupilismy takze jak ktoras chetna na spotkanie to jestem otwarta jak cos to piszcie :-)


Pozdrawiam Was i zycze udanego weekendu
 
Kinga dziekuje zdjecia juz jakis czas sa nawte nie mam kiedy zmienic na nowe
Udanej wizyty u fryzjera,co bedziesz robila ?pochwal sie?Ja ide w poniedzialek do fryzjera chcialalm dekoloryzajce zrobic ale fryzjerka miejsc juz nie miala wiec wcisnela mnie tylko na obciecie
No i zdrowka dla Was

włoski pocieniowałam i pofarbowałam na ciemną czerwień:) Jak bede robiła zdjecia to coś dodam tu może zobaczysz:)
Gdzie się wybieracie na wakacje? :))


My dziś już zarezerwowaliśmy auto!!!!!!:-) jestem szczęśliwa a M jeszcze bardziej. W końcu mogliśmy spełnić kolejne marzenie..

MIŁEGO
 
reklama
To sie pokaz bom ciekawa :-) a jak nie to wstaw na fb tylko nie wiem czy Cie mam na fb ? o czerwieni tez myslalam ale nie wiem czy mi by bylo dobrze
ja wczesniej mialam tyl bardziej wycieniowany boki dluzsze teraz juz wloski odrosly i sie wyrownaly a kolorek chce sobie taki walnac cos podobnego tylko musze sciagnac swoj bo mam ciemne wlosy i tak nie wyjdzie fryzura.jpg

A na wakacje lecimy do Hiszpani miejscowosc Salou w planach mamy odwiedzic Barcelone i park rozrywki Port Aventura ale zobaczymy jak to wyjdzie wszystko wyjdzie auto chcemy tam na miejscu wypozyczyc takze swieta i moje urodziny spedzimy tam :-) Zdam relacje jak wrocimy bo planowac mozna a na miejscu moze sie okazac zupelnie inaczej
 
Do góry