reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Aguśka- mój też nie gada ale jak już te swoje mamba baba czy tata to zaczyna od a i wychodzi np. ababa itd i zamiast papa wychodzi apap :D
no i za tydzień będe już miała dwulatka w domu.
 
reklama
Necia dobrze że chociaż czasem sobą sie zajmą;-) wiem wiem że muszę czekać i czekam:-D
Młoda Aleks już 2 latka będzie miał?kurcze ale to zleciało:-Dno mój też czasem zamienia słówka:-D
Bartuś zaczął mówić ta nie,to nie,tam nie tata nie te podstawowe typu mama dada dzidzia mówi od dawna ostatnio nawet mówi mam albo tsy(trzy jak coś liczymy) mówił ciocia ale coś ostatnio przestał.
A dziś wyszło mu:a po co:szok: w szoku byłam ale on to powiedział chyba nieświadomie bo ja zaczęłam bić mu brawo że tak sam powiedział a on tylko na mnie spojrzał i tyle:-D

u nas dziś pięknie zaraz coś zjemy i ruszamy na spacer
 
cześć dziewczyny
miłego dnia wam życzę:)

ja od 9 dziś w firmie. po pracy mykam na zakupy ciuchowe:)
a jutro jedziemy do Ostródy na cały dzień...

wieczorem wypije sobie winko w koncu mogę sie napic bo skończyłam antybiotyk:]
 
Witajcie:) Kinga cieszę się że zdrówko Ci wraca no i w takim razie miłego wieczoru przy winku ;-)
Kasiu a ja się właśnie wczoraj zastanawiałam którego marca Aleks kończy 2 latka:) oj czeka cię wielki dzień mnie za miesiąc :)
Aguśka co do mowy jeszcze to takie niby nieświadome słówka szybko stają się u maluchów świadome i codziennie będzie cię zaskakiwał nowościami :)
 
My już w Iławie. Jaka piękna pogoda! :) zaskoczyła mnie pozytywnie.

Teraz odpoczywamy
wieczorkiem jeszcze spacerek:))
A jak u was?
 
A my juz w Elblagu...nie jest najgorzej, Ola sie zaklimatyzowala w pokoju wiec jest ok. Ze mna troche gorzej bo ciagle w glowe mam pierwszy turnus Oli z lipca 2010 a ten do przyjemnych nie należal...no ale najważniejsze zeby olka skorzystala, ja wszystko dla niej zniose:)
Jutro o 10 zaczynamy turnus, duze nadzieje z nim wiaze...obym sie nie przeliczyla...

I oby pogoda na te 2tygodnie dopisala:)

Dobrej nocki!
 
reklama
Do góry