reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie
Moje maluszki śpią, więc mam chwilkę relaksu :)
Marta a co za sobotnie pakowanie? Zebrałaś się z prasowaniem? Ja bym też musiała przeprosić żelazko i stanąć przy desce :)
Kinga a ja muszę powiedzieć że czasem netu w pracy mam dość :)
Aguska urocze takie chwile z KO :) U nas jest to KO-KA :)
 
reklama
Martus prasowalam 2 godziny:) a pakujemy sie bo w niedzielę jedziemy na 2tygodnie na turnus do elblaga:)

Nie znam kompletnie miasta i juz sie denerwuje hehe, juz sie aguski dopytywałam co i jak:)

Ola juz spi, czas na kolacje i dolaczam do malej

Dobrej nocki!
 
Martuś ja swego czasu poznałam trochę Elbląg. Miłe miasto więc się nie martw :)
Ja prasowanie zostawiłam...na jutro.

Zaraz i ja kładę się spać, bo jutro długi dzień przede mną
Dobrej nocy
 
witam
dziś sie uwijam z pieczątkami bo jedziemy o 14 na urodziny taty:)
marta wiesz jak ja mam nawał pracy to netu nawet nie włączam tutaj heh. jedynie jak jest wolna chwila i jest co napisać to można na chwilke:)

Urocze jest jak dzieci okazują nam milość i mówią to Kocham..... :))))) bezcenne
 
Aguśka gratulacje dla synusia że tak ładnie na nocniczek robi:) Mój od czasu do czasu na kibelek usiądzie :) z nocnika zwiewa:))) No i słodko usłyszeć jest od swojego skarba że Kocha:) mój mocno się do mnie wtula całusy soczyste daje:) a jak pytam czy mnie kocha to mówi taa :) no i od razu mówi że tatusia teś pasiusia (Pawełka) teś :) Ma teraz taki etapże wszystkie słówka jakie wypowiada kończy na sia :)) np. paniusia (to u niego przepraszam) jajusia(jajecznica) pitupitusia(picie) myjumyjusia(mycie) bombembusia (bąbelki) itd...... A Wasze dzieciaczki mają takie śmieszne swoje słówka albo miały (tu o tych większych skarbach myślę) Pozdrawiam Was gorąco
 
marta2801 udanego pobytu w Eg :-) to na długo jedziecie ja myślałam że na krócej ale nie martw się ni zgubicie się na pewno;-)
marta oj tak słodko to usłyszeć:tak:
Necia mój nie chce tak gadać niestety:-( na dal nie wiele mówi a już o takich dłuższych słowach to chyba mogę pomarzyć:sorry: Oczywiście rozumie wszystko pokaże co chce wykona to o co go po proszę ale z mówieniem to masakra jest u niego:sorry:
Za to umie sie robierać oprócz koszulki to muszę mu pomóc no i ubierze już majteczki i spodenki i połowę skarpetki czasem mu nawet całą uda się wciągnąć:-D Czyli on woli manualny rozwój niż intelektualny:-D
Nie długo pewnie się przełamie i rozgada ale przyznam się że już to mnie troche męczy
 
Aguśka Ty się kochana nie przejmuj Bartuś ma czas na gadanie każdy maluch rozwija się indywidualnie. Zobaczysz ani się obejrzysz a będziesz miała gadułę :)))) A ja napisałam o Adasiu dlatego że zabawne ma te swoje słówka uwielbiam taki wiek:) Mój w większości naśladuje starszego braciszka i to też ma wpływ na jego mowę zresztą i na zachowanie ! Jak są razem to jest jeden wielki chaos co oni nie wyprawiają czasem sąsiadów żal:)
 
Necia to super masz w domku chłopcy już pewnie świetnie się bawią.
U nas Bartek chyba będzie jedynakiem :sorry:
Ja wiem że on ma jeszcze czas bo każde dziecko jest inne tylko wiesz czasem to mnie już męczy i jego też że on nie umie mi czegoś powiedzieć ale wiem też że robi mi to trochę na przekór.Na razie czekamy:-)
A Pawełek też tak szybko ładnie mówił?
A Adaś musi słodko gadać takie słówka już sobie wyobrażam:-D;-)
 
reklama
Aguśka co do zabawy to są chwile kiedy spokojnie się bawią nawet Paweł potrafi być opiekuńczy:) ale z reguły szaleją i mają niespożytą energię i jak tu za nimi nadążyć stara matka chciała by odpocząć a tu niestety :sorry:
Co do mowy Pawełka to do 2 latek mówił bardzo niewiele dosłownie kilka słówek i też nie mogłam się doczekać jak Ty kiedy wreszcie zacznie :) Jak miał 2 latka i 1 miesiąc zaczął z dnia na dzień mówić coraz więcej i więcej a teraz z niego taki gaduła że nie przestaje nawet w nocy przez sen nadaje:-D także Aguśka Kochana zobaczysz jeszcze chwilka i u Ciebie też tak będzie :tak:
 
Do góry