reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Usiadłam znaleźć jakiś dobry przepis na makaron na wieczór...i nie mogę się zdecydować :)

Ania ale wam się urlop fajny szykuje! Pocieszę cię, że u Mai strasznie boleśnie wychodziły 1 i 2 ale za to 3 i 4 nawet nie wiedzieliśmy kiedy powychodziły...
Kinga to się chwal jakie autko...

Ja jak najbardziej jestem za spotkaniem, jak coś ;)

Uciekam bo jeszcze m. muszę na zakupki wysłać... tylko dalej nie wiem na co mam ochotę :/


EDIT:
Chyba wymyśliłam... makaron w sosie serowym z tuńczykiem... ot :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta tak fajny doczekac sie nie moge :-)
A co do spotkanie to ja tez na tak ale to juz sie umowimy blizej mojego wylotu
Ty jestes z Olsztyna czy z okolic?

Kinga no wlasnie jakie autko kupilicie?
 
jak bedzie już u nas to dodam fotkę na fb:tak:
Bardzo się cieszymy!

ANIU dodam zdjecia na fb jak coś;) nie ma sprawy . SUPEr wycieczka!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aniu jestem z Iławy ;)

My dzisiaj mieliśmy "ciężki" dzień. A tak szybko mi zleciał. Dzieci świetnie się bawiły u dziadków... do tego stopnia, że zasnęli w aucie :)

Jutro do pracy... Strasznie szybko zleciał mi weekend. No ale za tydzień święta i znowu jeden dzień dłużej będę mogła wypoczywać :)
 
Ja też się cieszę że już świata tuż tuż:) My z mężem mamy wolne już od piątku aż do środy! :-) będziemy się gościć i wypoczywać:)

a teraz biore sie za robotę i śmigam do koleżanki zaraz po pracy :happy:

miłego dnia!
 
Miłego dnia dla wszystkich :-)
PRZESYŁAM POZYTYWNE FLUIDY !!!!! ;-):-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~
 
Witam się z kawką w tą "jesienną" pogodę.
Dzisiaj mam spokój w pracy i czuję, że się wynudzę.
Anuliks...czekamy na ciebie w Iławie ;)
 
reklama
Do góry