reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Ania doskonale rozumiem Twój brak czasu :tak:
Fajnie że coś robisz i że wszystko idzie do przodu.
Wpadaj i pisz częściej...;-)


Necia witaj :)
Zdrówka życzę dla dzieciaczków :tak:
Ja także mam już zimy dość i chcę wiosny,lata,urlopuuu :-D
 
reklama
Hello!!
Oj mi też już się marzy ciepełko...
Tym bardziej, że moi rodzice kupują domek i będziemy mieli gdzie wpadać żeby wypocząć :) Dzisiaj właśnie zamieszczałam w necie ich mieszkanie na sprzedaż :)
Dziewczyny kiedy planujecie urlop? My póki co mamy w planach majówkę... Niestety do połowy wakacji mam szkołę więc :/
 
Aga my w planach mamy majówkę, a że przypada w połowie tygodnia to dobrze się składa :)

Jakie plany macie laski na niedzielę?
U nas deszcz pada :/
 
hej
co u was, ja musze ogarnąć mieszkanie i skoczyć do sklepu, po jakieś cukierki dla dzieciaków- a tak swoją drogą ciekawe czy nas dziś odwiedzą, w zeszłym roku byli. Ja pamiętam że za czasów podstawówki chodziliśmy na zbiór słodkości do sąsiadów :)
 
reklama
Do góry