reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Witajcie

Ja nadaję jak to ostatnio bywa z pracy :) Bo po kilku godzinach przed komputerem w domu nie mam siły nawet na laptopa spojrzeć :)
Dzisiaj u nas paskudna pogoda. deszcz i ślizgawica na drogach :/

Pozdrawiam
 
marta współczuję brzydkiej pogody a co do laptopa w domu to doskonale Cię rozumiem bo sama odpalam laptopa z rana i zaglądam może raz dziennie.Na fb siedzę częściej ale w telefonie.

U mnie pochmurnie ale ciepło +11 :)
Miłego dnia:)
 
Mi się dzisiaj czas strasznie dłuży w pracy...
Z koleżanką kawę wypiłyśmy...
Niedługo przerwę na lunch zrobimy :)

Aga zazdroszczę ciepełka...
 
Ja także kawkę wypiłam przed chwilą,drugą już :-D
Właśnie się rozpadało ale zapowiadali deszcz więc nic dziwnego.
Jutro ma być najcieplej bo +17 także wiosnę czuć w powietrzu :-)
Jeszcze trochę to i w Pl się ociepli a potem majówka :tak:fajny klimacik,super :)
 
Aga myślimy jeszcze. Chcieliśmy pojechać w Bieszczady, ale nie będziemy tyle km ciągnąć dzieci ze sobą... Pewnie wybierzemy się gdzieś bliżej :)
 
reklama
Do góry