reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

witam was i pozdrawiam MOJE koleżanki :)
u mnie ok, full pracy ale sie ciesze.
Czekam już na wiosnę... ach wiosno wiosno..... jeszcze troszke... :)

Dziś tłusty czwartek
obżeracie się? ;)
 
reklama
Hej...
O tak ja jestem objedzona już pączkami i faworkami...w pracy mamy istna ucztę :D

A jutro...mam wolne :)
Musze zamknąć sprawę praktyk...więc cały dzień spędzę " z młodzieżą" :D
 
CZESC

marta
a wiesz że Ja całkiem zapomniałam o tłustym czwartku przez tą całą przeprowadzkę.Dopiero Ty mi przypomniałaś ehhh
a faworka zjadłabymmmm :tak: Zazdroszczę wolnego:)


U mnie ok.Dziś ostatni dzień w pracy i weekend! :tak: Dostałam podwyżkę więc w weekend będziemy oblewać:)a dodatkowo mamy gości wiec weekend zleci wesoło z przyjaciółmi:)a niedługo urlop :-D:-D już nie mogę się doczekać!!!


Pozdrawiam was:)
 
Hej dziewczyny

Melduje sie

U mnie znowu dziewczyny chore oszalec idzie .....
Agnieszka chyba nie widzialas mego posta :zawstydzona/y:wiec ponawiampytnaie gdzie sie wybieracie na wakacje?
My chcemy w kwietniu leciec ale czy sie uda hm zobaczymy ceny kosmiczne :szok:

Witam nowe Mamuski i pozdrawiam Was wszystkie uciekam bo dzieci wzywaja ....

Milego dnia
 
...jest weekend :-D w końcu :-)

pustki tu okropne :confused2:


Aniu witaj!
Z tego względu że nie chcę pisać na ogólnym za bardzo o szczegółach mega życia dotyczących,wysłałam Ci wiadomość na pw z odpowiedzią na Twoje pytanie "gdzie jedziemy na urlop?"
A poza tym co u was?jak dzieciaczki i Twoja pasja? Jeżeli możesz to napisz gdzie wy wybieracie się na urlop?:tak:
 
Witajcie
Faktycznie tu pustki...ale ja zaglądam ;)
Agnieszka miałam wolne i nie wolne...bo połowę dnia przesiedziałam z "wyrośniętymi" dziećmi ze szkoły ponadgimnazjalnej...
Ale za to wieczór był udany... Dobry film, łakocie i winko... Oj brakowało mi takiego relaksu :)
Aniu zdróweczka dla was. U nas jakieś przeziębienie jest ale na szczęście nic dużego...i oby się nie rozwinęło.

Ja dzisiaj zaplanowałam sobie dzień sprzątania... :)
 
Witam
Agnieszka u nas urlop pod znakiem zapytania napiaslam Ci rowniez priv :-)A co do pasji do przodu ale nie mam praktycznie czasu na nic bo oprocz zdjec to jeszcze wzielam sie za szydelkowanie,robienie opasek,robienie tutu i takie tam takze jak mam chwile a uwierz mi ze przy dwoch mych corach ciezko tym bardziej ze Lena zaczyna robic proby do raczkowania,zabkuje i co za tym idze jest strasznie marudna najlepiej jak jest u mamy na rekach a mam co nosci bo wazy ponad 11kg takze wieczeorem moj kregoslup wysiadke robi,Natalia przechodzi wiek buntownika mam nadzieje ze to minie
Marta zdrowka zycze

Milej soboty zycze
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :) Zdrówka życzę dla dzieciaczków !!! Moje też co chwila chore już sił brak bo ileż można :( kiedy ta zima się skończy? Pozdrawiam wszystkie Mazurskie mamy:tak: Piszcie dziewczyny piszcie
 
Do góry