reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hej
A ja mam dzisiaj wolne :) I mam taakiego lenia. Obiad zamówiłam...akurat będzie po Mai drzemce a później jadę z dziećmi do moich rodziców na kawkę. Szkoda tylko, ze mąż dzisiaj do późna w pracy jest.
Teśka, życzę bezbolesnego ząbkowania...
My jesteśmy na etapie trójek i czwórek... Ale jako tako jest :)
Nadalka witaj... ja jestem a Iławy ;)
Agnieszka witaj! Dobrze, ze już nei jesteś "odcięta" od świata :)
 
reklama
Anuliks witaj! Napisz nam coś o sobie, skąd się do nas przeprowadzasz (bo ja jestem z Iławy), czy masz dzieci i w jakim wieku... no i co porabiasz na co dzień ;)

Ja wróciłam od rodziców... Przyszła klatka dla drugiego naszego gryzonia... teraz mają identyczne :)
 
Ależ tu cisza... jak makiem zasiał.
JA dzisiaj znowu w rozjazdach...ale co zrobić jak mąż w pracy?
Jutro też jesteśmy umówieni, no ale już wspólnie :)

A co tam u was MM ?
 
Uuu Aga ale masz godziny w pracy :/

My byliśmy dzisiaj w gościńce u mojej kuzynki. Umawialiśmy się chyba ze trzy tygodnie ale zawsze coś wypadało...
A jutro... JAK JA NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW !!
 
Cisza jak makiem zasiał...
JA jeszcze wegetuję przed laptopem...niestety walentynki spędzamy z mężem osobno :(
Pocieszam się, ze jutro środa... W piątek zamierzam pracę skończyć wcześniej...więc do weekendu mam coraz bliżej :)
 
reklama
Do góry