reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Heeej babeczki mazureczki!!!:-Dno ui po wekendzie jakos strsznie szybko zlecialo ,malo nacieszylam sie tym mezem ,w on pracuje od poniedzialku do soboty ,w sobote krocej bo do 13 a tak normalnie do 17 wiec tylko wieczor zostaje ,a mala wczoraj nieplakala przy kapieli pierwszy raz moze w koncu polubi ,i z jedzonkiem juz lepiej jest,je piers a czasem podaje jej i mm ,lekarka wypisala teraz nan ha.a my odkrylysmy nowa zabawe,nadia ma swoja ulubiona piluszke w misie taka do przytulania i tak bawimy sie w chowanego zakrywam i odkrywam ja coraz a ona w smiech:)pozdrawiam was i zycze milego poczatku tygodnia
 
reklama
witam

dzisiaj byłam na wizycie wszystko dobrze,maluszek rozwija się prawidłowo,waży teraz 400 gram i będzie synek potwierdzone przez gin,wyniki mam dobre,trochę teraz więcej przytyłam,ale nie ważne
jutro czeka mnie jazda do Olsztyna,mam nadzieję,że teraz to już normalnie będzie wizyta bo jak coś będzie nie tak to ta pani w rejestracji będzie miała burzę
 
miśka fajnie że maluszek ok;-)
a co tam u was kochane?
bo u nas ok ja z małym wczoraj byam na spacerku jak codzień a wiało okropnie ale ja to Bartka hartuje
dziś jednak chyba nie wychodzimy bo nie ma nawet słoneczka i jakiś leń mnie dopadł:dry:
Moi rodzice chyba w ten qweekend do nas przyjeżdżaja bo strasznie sie za małym stęsknili
 
Hej dziewczyny ja od poniedzilku w Polandii,na wysokich obrotach caly czas wczoraj z Nacia w Mragowie bylam u denstysty juztro znowu i kolejna wizyta po niedzieli jestem to trzeba zalatwic.


Pozdrawiam Was serdecznie:-)
 
Hej:) dawno mnie tu nie było
Mloda brawa dla synka za te kroczki i za samodzielną wierzę z klocków:tak:jak Wasze zdrówko?
Miska super że wszystko jest ok i dzidzuś pięknie rośnie w brzuszku :) dbaj o Siebie
Aniaa to Ty rzeczywiście zalatana jesteś:) miłego pobytu w Polsce:)
Teśka jak mała?mam nadzieję że wszystko ok
Aguśka buziaki dla Bartusia
Kinga jak Twój dzielny zerówkowicz?
Agnieszka a jak Twój malec w szkole?
U nas bardzo dużo się ostatnio dzieje a choróbska niestety jak były tak są nadal:(
Teraz czeka nas ciężki poniedziałek oby już było po trzymajcie za Adasia i za mnie kciuki by wszystko się udało
Zdrówka życzę dla Wszystkich:tak:
 
Hej dziewczyny ja od poniedzilku w Polandii,na wysokich obrotach caly czas wczoraj z Nacia w Mragowie bylam u denstysty juztro znowu i kolejna wizyta po niedzieli jestem to trzeba zalatwic.


Pozdrawiam Was serdecznie:-)

to Ty w mojej miejscowość byłaś i nic nie dałaś znać
miłego pobytu

byłam w środę w Olsztynie w poradni zeza,data się zgadzała,mała już nie zezuje,ale ma słabe oczka,bo ciężko jej było powiedzieć obrazki z tej tablicy i 10 znowu wycieczka tym razem po kropelkach i na dokładniejsze badania i zobaczymy jaką ma wadę

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Heeeja !neciu no u nas problemy z karmieniem tak jak pisalysmy na fb wiec wiesz o co chodzi,moj maz ma kolega co ma namiary na dobrego pediatre,wiec podjedziemy i zobaczymy ,Miska a jak ty sie trzymasz ktory to juz miesiac?wiesz juz moze plec swego dzidziusia?aguska ja tez ma lenia chyba przez ta pogode ale moja mala niedaje mi polenic sie:)witaam !!!!
 
Witajcie!!
Ja leniu****ę...mam długi weekend :) Co prawda jutro muszę trochę popracować ale w domku :)
Do pracki dopiero w środę :)
Lecę kawkę zrobić...ma któraś chęć?

Pozdrawiam
 
reklama
to Ty w mojej miejscowość byłaś i nic nie dałaś znać
miłego pobytu pozdrawiam

wiesz bede jeszcze we srode i prawdopodobnie w piatek:tak::tak:pisze bo mze masz ochote na spotkanie na pirv wysle Ci numer telefonu na net rzadko zagladam nie chce tracic czasu wole z rodzinka posiedziec

We czwertek mam do gina do Olsztyna jeszcze 2 razy dentysta z Nacia i praktycznie wsio zalatwione bedzie aaaa zapomnilam jeszcze o wynikach ktore musze zrobic cza ucieka jeszcze praktycznie tydzien wracamy do Irlandii.Maz juz steskniony mowi ze cicho i pusto bez nas....

Udanej niedzli zycze
Pozdrawiam
 
Do góry