reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

witam kobietki

Aniaa oj to masz biegania i załatwiania,jak znajdziesz chwilkę to pewnie,że z chęcią sie spotkam

Teśka
samopoczucie różne,często dokuczają mi bóle głowy,potrafią 4 dni trzymać wtedy ratuje się paracetamolem bo z funkcjonowaniem kiepsko,będziemy mieli synka,więc mój mąż okropnie szczęśliwi,co do energii to czasami jej nie mam w ogóle,dzieci potrafią mi dać tak w kość,że niechęć do czegokolwiek

Marta ja nie lubię weekendów bo dla mnie się wloką okropnie

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
witajcie dziewczyny ja miałam zepsuty monitor ale już z naprawy wrcił całe szczęście dlatego nie było mnie kilka dni ale widzę że tu pustki.........
gdzie wy dziewczyny sie podziewacie?aż tyle macie obowiązków:-(
napiszcie co tam u was już nie będę każdej z osobna wypisywać:-p
bo u nas ok mały nadal buntuje sie okropnie chociaż już ostatnio było w miare jednak teraz znowu ma faze że ryk krzyk i złość króluje.jakoś musze to przeżyć mały jak zwykle zdrowy m pracuje a ja sie rozglądam za praca ale myśle za czymś bardziej na wiosne.wiem jednak że raczej małego to mi przyjma dopiero do przedszkola i to może na przyszła jesień więc dopiero wtedy będę mogła iść do pracy no ale kto to wie jak sie ułoży
u nas mgła kolejny dzień bez słońca sie zapowiada niestety dobrze że chociaż nie jest aż tak zimno
pozdrawiam buziaki
 
witam dziewczynki

pewnie wszystkie zapracowane domowymi obowiązkami

Aniu ja również dziękuje za spotkanie,miło było Cie poznać szkoda,że tak krótko trwało

ja jakaś dzisiaj do niczego jestem,z chęcią juz poszłabym spać,ale co będę w nocy robić:szok:

pozdrawiam
 
Heeej!!Miska zycze duzo siiily ,czestuje kawcia chociaz ja juz po kawce wstalam dzis od 6 30 ,a dzisiaj mialam piekny sen ze wygrlaam 300 euro i wycieczke do wloch :-Dja tez bym najchetniej zaszyla sie pod koldra w taka pogode ,ale niestety obowiazki ,aguska a to czemu ten twoj buntownik maly sie buntuje?pozdrawiam wszystkie obecne i nieobecne mamusie :)
 
teśka niestety bunt 2 latka ciebie też to czeka:-Dale jakoś ogarniam choć chwilami bywa ciężko
u nas mglisto ale wychodzimy na dwórek bo w domu siedziec z moim łobuzem to nie miara wyzwanie a tak poszaleje pozbiera liście i już
 
Hej
Aguśka u mnie to samo- wszystko na nie ale jak ja powiem nie to nie słyszy ;/
wczoraj mieliśmy gorączke ale po wizycie u lekarza nie wiadomo skąd się ona wzięł :/ i weź się człowieku zastanawiaj , jak już się źle czuje i jęczy to lepiej było by wiedzieć dlaczego.
Z tym jego chodzeniem też by pewnie do przodu poszło szybciej gdyby nie ta gorączka i inne dolegliwości no i bunt- jak po co iść samemu, woli mieć towarzystwo.
 
mamma mia wywialo zwialo albo cus zagladam co raz a tu pustki :szok:u mnie jest lepiej jedziemy na butli ale jeszcze podaje troche cycowego mleczka ,mala duzo spokojniejsza spi w w dzien nawet troche wogole duzo spokojniejsza.tylko u mnie gorzej bo pare dni temu zauwazylam na lewej piersi kolo sutka jakas narosl cos na ksztalt sutka ale mniejsze az boje sie myslec co to jest jezuuu ,ale ide w tym tygodniu do lekarza to sie dowiem ... a co u was kobietki:necia marta ania kinga mloda aguska miska bietka bakalia HELOŁŁŁŁ!!!
 
reklama
hej

u nas chorobowo,Bartosza trzyma już cały tydzień wczoraj byliśmy u lekarza i dostał antybiotyk,Aga też kaszle wczoraj ja badała wszystko ok ale kaszel ma okropny,więc daje jej syrop który przepisała jakby się kaszel nasilił,jeszcze muszę ją trochę męczyć bo kropelki do oczek dostaje na rozszerzenie źrenic na dokładne badania i nie bardzo chce dać zakraplać ale jakoś trzeba,dzisiaj dzieciom buty kupiłam bo zimno już się robi w czwartek wizyta u okulisty znowu wycieczka mnie czeka tym razem z całą trójką jadę:szok:
pogoda jest paskudna więc nic się nie chce

pozdrawiam
 
Do góry