reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Heeeja!u mnie od paru dni byl sjgonik maly pod postacia marudzenia i krzyku Nadi ,wczoraj bylam u lekarza i co sie okazalo?ze niepotrzebnie dokarmialam ,a po mlrku dawalam bebiko ulewala duzo i kolki dostawalo ,narazie probujemy teraz samym cycem wczoraj jaki placz byl jezuuu ale nic dajemy do skutku cyca,dzis juz lepiej ,zobaczymy jak to dalej bendzie,aguska to dobrze ze toleruje bebiko moja niestety okazalo sie ze nie,Kingo gratuluje pracy,agnieszko wszystkiego naj naj ,miska ,bakalia necia ,mloda ania jedna i druga marto witajcie:)
 
reklama
Witajcie!!
Bakaalia ja jak byłam w ciąży to coś słyszałam o szkole rodzenia...ale nie uczestniczyłam... A czy faktycznie zajęcia się odbywały to nie mam pojęcia.

Pozdrawiam całą resztę dziewczyn!

jedyne co znalazłam to poradnia promocji zdrowia w której położna prowadzi spotkania z rodzicami na temat noworodków, karmienia itd
 
Witajcie!

Aguśka
u mnie wszystko ok i tak jak pisałam stronę czy dwie wcześniej szykują się u mnie WIELKIE ZMIANY:tak: Nadal proszę o trzymanie kciuków!:tak:Na bb mnie mało bo czasu brak na czytanie i większe pisanie,częściej zaglądam na fb:)


Bakalia Ja niestety nie wiem nic na temat szkoły rodzenia w Iławie lub okolicach...:-(



Pozdrawiam was!
U nas zimno...:dry:
 
bakalia a w iławie w szpitalu?tam gdzie będziesz rodzić?tam nie ma szkoły

jedyne o czym mi wiadomo, to właśnie ta poradnia promocji zdrowia która mieści się przy gabinecie ginekologicznym, ale zadzwonię dziś do szpitala i zapytam bo na ostatniej wizycie zapomniałam zapytać a kompletnie nie mam sił by iść do szpitala osobiście.

po telefonie dowiedziałam się że szpital nie prowadzi takiej szkoły, za to położne środowiskowe na jednym z osiedli w Iławie prowadzą taką - jest nadzieja, teraz trzeba zgłębić te inf. ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny!
Aguśka miło że o mnie pytasz:) ale u mnie kiepsko i nie mam sił już nawet o tym pisać:(
Aguśka to super że mały toleruje to mleczko:) i oby już tak zostało bo te hipoalergiczne to niesmaczne .
Teśka oby z Nadią już było tylko lepiej życzę Ci siły bo my mamusie musimy jej mieć baaaardzo dużo !
Miska fajnie że się odezwałaś napisz coś więcej jak brzusio jak w ogóle się czujesz? A jak Twoje dzieciaczki?
Kinga :)))) cieszę się baaaaardzo
Zdrówka dla wszystkich !!!!!
 
reklama
witam padam dzisiaj na pysk,nie mam siły na nic
pojechałam do Olsztyna b zapisałam Agę do poradni zeza w kwietniu i wizyta dzisiaj,co się okazuje dzwonię do rejestracji a tam dzisiaj nie ma lekarza,sprawdziła a tam nie 20 wizyta tylko 26 wiecie co :szok: to ja jechałam autobusem 66 kilometrów na darmo,bo babka która mnie zapisywała nie potrafiła sie wysłowić dobrze i dla niej nie ma różnicy miedzy 20 a 26 i w srodę czeka mnie znowu wycieczka,do tej pory jak zapisywało się w gabinecia nie było pomyłki teraz zapisywałam w rejestracji i proszę malutka pomyłka,jeszcze babka a dlaczego pani do mnie ma pretensję a do kogo zapisujac się pytałam kilka razy czy na pewno 20 ego tak zgadza się no i masz ci babo placka

a co u mnie dużo się dzieje,dzieci zdrowe,wczoraj miałam sprawę o podwyżkę alimentów 3 lata nie składałam i podniosła wiecie o ile o 50 zł normalnie rewelacja,tylko skakać z radości
brzuszek pomalutku rośnie,następną wizytę mam we wtorek,na ostatnim usg gin mówiła że będzie synek :-D tak ja czuję ze tak będzie,nie mam czasami siły na nic,często mnie męczą bóle głowy,więc nie dożycia wtedy jestem
mały daje już znać mamusi kopniaczkami:-) od już 15 tygodnia ciąży,teraz juz są coraz mocniejsze i wiem,że maluszek rośnie,ale każda wizyta to dla mnie strach czy wszystko dobrze czy serduszko bije

przepraszam,że Was nie doczytam,ale nie mam siły

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry