reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

Natalio zyczę zdrówka dla małej.
Kucia cieszę się, że znalazłaś dobrą nianię... Neluszka na fotce wyszła świetnie z ciasteczkiem.

U nas po staremu. Jutro chcemy skoczyć sobie nad morze, tylko pogoda mnie niepokoi. Mam nadzieję, że się wypogodzi :)

Dziewczyny co tutaj taka cisza się zrobiła? Co u was?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martaja , dziekuje z tego wszystkiego zapomnialam pogratulowac Jakubkowi skonczonego roczku :)to naprawde sliczny chlopczyk juz chodzi? widze ze tak gratulacje , u nas tez malazaczela chodzic:)

Kinga , dziekuje i jak udala sie imprezka?:)Ja mam przyjaciół w Iławie:)
 
A teraz chce sie pochwalic swoja małą księżniczka:)ktora w poniedzialek skonczy 11 miesiecy:) P6080114.jpgP6090050.jpgSUNP0137.JPGSUNP0163.JPG
 
Martaja , u nas tez dzisiaj nie za ciekawie , my jutro chcemy sie wybrac do zoo bo Zuzia juz lepiej sie czuje i nie ma goraczki:)zycze udanego pobytu nad morzem i oby pogoda dopisala:)
 
Hej:)
Natalia masz sliczną córeczkę:) no juz teraz to zaczyna ci chodzic:tak: Filip tez jak mial 10mies to stawiał pierwsze kroki:) ciesze sie ze juz zdrowieje ci córcia:happy: udanego wypadu do zoo! :)

Marta udanego pobytu nad morzem:-) my tez niedługo jedziem ah nie moge sie doczekac he

Dzisiaj idziemy na spacer z synkiem i ze znajomymi:) potem na kawe do nas:)
Wczorajsza impreza sie udała bardzo, imprezowalismy az do 2 w nocy :rofl2:
 
Witaj Natalio! Śliczności córeczka :tak:

Bijcie, nadstawiam tyłek :zawstydzona/y: Znów nie miałam czasu w tym tygodniu żeby za dużo popisać. Nadrabiam zaległości i wstawiam obiecane fotki ;-)

A gdzie reszta towarzystwa? Grubelku, MADZIU, Natala, maarta? Macie dziewczyny jakiś może kontakt do Natali - przecież Amelcia miała mieć chyba jakoś teraz operację a my tu nic nie wiemy :confused:
 

Załączniki

  • Giżycko welcom.JPG
    Giżycko welcom.JPG
    57 KB · Wyświetleń: 13
  • fryteczka niam niam.JPG
    fryteczka niam niam.JPG
    45,8 KB · Wyświetleń: 16
  • ja i tata.JPG
    ja i tata.JPG
    43,3 KB · Wyświetleń: 14
  • ja i mama.JPG
    ja i mama.JPG
    47,6 KB · Wyświetleń: 19
  • Mikołajki.JPG
    Mikołajki.JPG
    50,8 KB · Wyświetleń: 17
Zdjęć ciąg dalszy, bo więcej nie wchodzi na raz...
 

Załączniki

  • piesek preriowy ;).JPG
    piesek preriowy ;).JPG
    43,6 KB · Wyświetleń: 13
  • smoczyca - podróżniczka.JPG
    smoczyca - podróżniczka.JPG
    35,5 KB · Wyświetleń: 14
  • tulimy !!!.JPG
    tulimy !!!.JPG
    45,3 KB · Wyświetleń: 12
  • uwielbiam schody.JPG
    uwielbiam schody.JPG
    49,6 KB · Wyświetleń: 15
  • uwielbiam tubisie.JPG
    uwielbiam tubisie.JPG
    47,9 KB · Wyświetleń: 13
witaj nineczko! jak fajnie ze jestes:-) zdjecia Hani sliczne:tak: jaka juz duża dziewczyneczka! a Ty jak super wygladasz;-) mam pytanie bo widze na jednym zdjeciu jak mała jest w foteliku samochodowym macie na oknie taką zasłonkę? bo my duzo autem jezdzimy teraz i kurcze Filipkowi tak przeszkadza czaasami słonce i wiesz.. myslałam o takim nalepianym chroniącym przed sloncem są takie specjalne ale nie wiem dokładnie jak to sie nazywa. . . . :baffled:

U nas ok, weekend zleciał szybko. Spedzilismy go miło ze znajomymi:-)
aparat nam sie zepsuł i jest w naprawie wiec ja zdjec jak narazie nie moge dodac.
Filipek ma sie dobrze, wszedzie go pełno:happy: gada coraz wiecej i teraz to tylko czekac az zacznie łączyc wyrazy i gadać ładnie zdania:tak::laugh2: oj bedzie wesoło ha!

No ja tez sie zastanawiam co u reszty dziewczyn!!!! nie odzywają sie nic... ja nie wiem az przykro jest.
no i własnie ciekawe co u Natali i jej Amelci...

pozdrawiam mocno
 
reklama
Hej!
My byliśmy wczoraj nad morzem. Super pogoda się zrobiła. Jakubek po paszki w wodzie był :) Było bardzo fajnie.
Kinga to są normalne zasłonki można też kupić roletki do auta.
Pozdrawiam...Później napiszę więcej :)
 
Do góry