reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Natalio zyczę zdrówka dla małej.
Kucia cieszę się, że znalazłaś dobrą nianię... Neluszka na fotce wyszła świetnie z ciasteczkiem.

U nas po staremu. Jutro chcemy skoczyć sobie nad morze, tylko pogoda mnie niepokoi. Mam nadzieję, że się wypogodzi :)

Dziewczyny co tutaj taka cisza się zrobiła? Co u was?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martaja , dziekuje z tego wszystkiego zapomnialam pogratulowac Jakubkowi skonczonego roczku :)to naprawde sliczny chlopczyk juz chodzi? widze ze tak gratulacje , u nas tez malazaczela chodzic:)

Kinga , dziekuje i jak udala sie imprezka?:)Ja mam przyjaciół w Iławie:)
 
A teraz chce sie pochwalic swoja małą księżniczka:)ktora w poniedzialek skonczy 11 miesiecy:) P6080114.jpgP6090050.jpgSUNP0137.JPGSUNP0163.JPG
 
Martaja , u nas tez dzisiaj nie za ciekawie , my jutro chcemy sie wybrac do zoo bo Zuzia juz lepiej sie czuje i nie ma goraczki:)zycze udanego pobytu nad morzem i oby pogoda dopisala:)
 
Hej:)
Natalia masz sliczną córeczkę:) no juz teraz to zaczyna ci chodzic:tak: Filip tez jak mial 10mies to stawiał pierwsze kroki:) ciesze sie ze juz zdrowieje ci córcia:happy: udanego wypadu do zoo! :)

Marta udanego pobytu nad morzem:-) my tez niedługo jedziem ah nie moge sie doczekac he

Dzisiaj idziemy na spacer z synkiem i ze znajomymi:) potem na kawe do nas:)
Wczorajsza impreza sie udała bardzo, imprezowalismy az do 2 w nocy :rofl2:
 
Witaj Natalio! Śliczności córeczka :tak:

Bijcie, nadstawiam tyłek :zawstydzona/y: Znów nie miałam czasu w tym tygodniu żeby za dużo popisać. Nadrabiam zaległości i wstawiam obiecane fotki ;-)

A gdzie reszta towarzystwa? Grubelku, MADZIU, Natala, maarta? Macie dziewczyny jakiś może kontakt do Natali - przecież Amelcia miała mieć chyba jakoś teraz operację a my tu nic nie wiemy :confused:
 

Załączniki

  • Giżycko welcom.JPG
    Giżycko welcom.JPG
    57 KB · Wyświetleń: 12
  • fryteczka niam niam.JPG
    fryteczka niam niam.JPG
    45,8 KB · Wyświetleń: 15
  • ja i tata.JPG
    ja i tata.JPG
    43,3 KB · Wyświetleń: 13
  • ja i mama.JPG
    ja i mama.JPG
    47,6 KB · Wyświetleń: 18
  • Mikołajki.JPG
    Mikołajki.JPG
    50,8 KB · Wyświetleń: 16
Zdjęć ciąg dalszy, bo więcej nie wchodzi na raz...
 

Załączniki

  • piesek preriowy ;).JPG
    piesek preriowy ;).JPG
    43,6 KB · Wyświetleń: 12
  • smoczyca - podróżniczka.JPG
    smoczyca - podróżniczka.JPG
    35,5 KB · Wyświetleń: 13
  • tulimy !!!.JPG
    tulimy !!!.JPG
    45,3 KB · Wyświetleń: 11
  • uwielbiam schody.JPG
    uwielbiam schody.JPG
    49,6 KB · Wyświetleń: 14
  • uwielbiam tubisie.JPG
    uwielbiam tubisie.JPG
    47,9 KB · Wyświetleń: 12
witaj nineczko! jak fajnie ze jestes:-) zdjecia Hani sliczne:tak: jaka juz duża dziewczyneczka! a Ty jak super wygladasz;-) mam pytanie bo widze na jednym zdjeciu jak mała jest w foteliku samochodowym macie na oknie taką zasłonkę? bo my duzo autem jezdzimy teraz i kurcze Filipkowi tak przeszkadza czaasami słonce i wiesz.. myslałam o takim nalepianym chroniącym przed sloncem są takie specjalne ale nie wiem dokładnie jak to sie nazywa. . . . :baffled:

U nas ok, weekend zleciał szybko. Spedzilismy go miło ze znajomymi:-)
aparat nam sie zepsuł i jest w naprawie wiec ja zdjec jak narazie nie moge dodac.
Filipek ma sie dobrze, wszedzie go pełno:happy: gada coraz wiecej i teraz to tylko czekac az zacznie łączyc wyrazy i gadać ładnie zdania:tak::laugh2: oj bedzie wesoło ha!

No ja tez sie zastanawiam co u reszty dziewczyn!!!! nie odzywają sie nic... ja nie wiem az przykro jest.
no i własnie ciekawe co u Natali i jej Amelci...

pozdrawiam mocno
 
reklama
Hej!
My byliśmy wczoraj nad morzem. Super pogoda się zrobiła. Jakubek po paszki w wodzie był :) Było bardzo fajnie.
Kinga to są normalne zasłonki można też kupić roletki do auta.
Pozdrawiam...Później napiszę więcej :)
 
Do góry