reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam się... :-)

Melduję że u nas bez zmian :tak:

Martaja ja miałam laserem
No i do jakiej pracy?

Kinga a Ty idziesz do szpiala czy tam bedziesz miała wypalanke? bo z tego co wiem to raczej tak :confused: Twój gin cos wspominał na ten temat... nie chce siać paniki ale niektórzy ginekolodzy mówią że jeżeli chce się miec jeszcze dziecko (czy wogóle mieć) to raczej nie polecają tej metody :no: nie wiem ile w tym prawdy i czy nie jest to zachęta do kozystania z płatnych usług... :confused:

Nineczko masz przerabane z tym zębem... ja to chyba bym usunęła :baffled:

Miłego dnia!
 
reklama
ten zabieg sie inaczej nazywa, nie jest to wypalanka. zapomniałam nazwe..
bedzie mi to robił mój lekarz prywatny do którego chodzę wiec sie nie martwię bo jednak za to płacę. :) A co do dzieci to nie jest do końca tak. Moje koleżanki miały robione zabiegi i potem tez zachodziły normalnie w ciąże i rodziły dzieci wiec nie wiem po co ta panika! nasłuchałas sie pewnie od innych;)
 
He.... ale robisz to w prywatnym szpitalu? czy na fundusz zdrowia, bo jedynym zabiegiem na jaki fundusz pozwala jest własnie wypalanka... a ile płacisz?
I nie od innych a jak pisałam że sa lekarze którzy nie polecaja... i nie mówie że jest to prawda napewno... mi w pierwszej ciązy lekarz też znalazł i stwierdził że usunie po porodzie, niestety poroniłam i nadżera sama znikła więc nie było potrzeby
 
robie to w naszym normalnym szpitalu, ale zabieg zrobi mój prywatny ginekolog któremu zapłacę ( nie ważne ile takich rzeczy sie nie mówi..)
powiedział mi że ten zabieg w żaden sposób nie ma wpływu na przyszłą ciąże wiec tak jest. Nie chce już o tym rozmawiać wybacz. Wiem swoje i tak zostanie. Dobrze że tobie nadżerka juz znikneła sama, to powód do radosci. ja niestety z III gr musze isc na zabieg aby nie zaszkodzic swojemu zdrowiu.
 
no... a teraz to sie bede bała ze juz potem nie bede mogła mniec dzieci po zabiegu:-( jestes nie pierwszą osobą która mi tak nagadała....
super po prostu:-( tym bardziej ze nie mam wyboru
a chce mniec jeszcze dziecko w przyszłosci.
 
Kinga sama piszesz że lekarz ma inne zdanie to chyba wie co mówi i co robi... pytałam czy bedziesz miała wypalanke czy coś innego (laser, zamrazanie czy jeszcze coś innego) ja pisze tylko o wypalance jako o metodzie nie polecanej przy planowaniu kolejnego dziecka. Twierdzisz ze nie bedziesz miała wypalanki tylko coś innego - nie pamiętasz nazwy. Więc jezeli lekarz zapewnił Cię o bezpieczeństwie tego zabiegu to w czym problem.... A wybór masz. Mozesz iśc jeszcze do innego lekarza.
Możesz zrobić prywatnie usunięcie laserem.
Tylko kwestia tego co chcą Ci zrobić w tym szpitalu? Czy aby napewno nie wypalanke, wiesz Kinga nie obraź się ale ja nie poszłabym na taki zabiego do szpitala wole zapłacić... chyba że w Iławskim szpitalu maja dobry sprzęt i robi to Twój zaufany lekarz. Tylko jak pisałam wyżej szpitale robią wypalanki, chyba że coś się zmieniło.
 
Ja osobiście nie chcę się wtrącać, ale mój gin-prywatnie kolega również nie poleca wypalanek. I sam chyba już całkowicie odszedł od tej metody. Ja muszę też usunąć nadżerkę, bo mam, ale na szczęście małą... No i będe miała wymrażaną...tylko jeszcze na termin się nie umówiłam bo zebrać się nie mogę hehe
Grubelku złożyłam podanie o pracę w urzędzie miasta, ale nie Iławy, bo potrzebują pracownika do zagospodarowania przestrzenego, budowy i remontów dróg...ja niedługo kończe kierunek gospodarki przestrzennej... Zobaczymy, chociaż z tego co rozmawialam z babką to jest trochę kandydatów i niektórzy z dośc duzym doświadczeniem...
 
reklama
martaja powodzenia!
jezeli chodzi o usuniecie nadżerki to ja osobiscie bede chciala mniec zamrażaną a nie wypalaną bo nie chce mniec potem problemu z zajsciem w ciaze.
 
Do góry