reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hehe
No i kupiłam sobie kiecuszkę :) A przy okazji bluzeczkę i spodnie. Jakubek był taki grzeczny w sklepach, że moglam sobie pozwolić... a na zakupy spożywcze wysłalam męża hahah
 
reklama
Ja mam dzisiaj samotną nockę...chyba Jakubcia wezmę do siebie, żeby mi raźniej było.
Mąż nawet nie marudził co do moich zakupów...wręcz przeciwnie, powiedział, że widział fajną spodniczkę i mam jutro iść ją sobie kupić hehe Mój kochany :)
 
no no jak to kochani mężowie! mój też sie do nich zalicza hehe daje mi pieniądze i mówi idz sobie cos kup co chcesz:))
albo sam mi kupuje, najczęściej kosmetyki :-) kochany jest na maksa!
martaja widze ze sie nudzisz a czemu na forum we dwoje nic nie piszesz:confused: widac ze tam zaglądasz boto pokazuje od razu hehehe.

mój Filip zasnał dziś podczas meczu mi na kolanach.. heh:happy: naszalał sie z psem teściów
 
Witajcie kochane!
Jak zwykle brak czasu, przepraszam, że sie mało odzywam :zawstydzona/y:
Kucia - jak opiekunka?
martaja - Jakubek jest już taki duży :szok: Śliczny chłopak!
Wszystkie nasze mazurskie dzieciaczki bomba!
Po trzecim leczeniu kanałowym ząb nadal rozkopany :wściekła/y: Mam podobno strasznie pozakręcane kanały, tak, że igły można łamać. Kolejne rtg i za jakiś czas zobaczymy, spróbujemy raz jeszcze. Ale teraz przerwa - wymęczona jestem okrutnie :tak:
W domu powoli wszystko wróciło do normy - remont pozostał tylko wspomnieniem - ufff...
Ostatnie dni spędziłam na oczekiwaniu na @ :szok: Nawet zrobiłam test... Negatywny, bo inny moim zdaniem być nie może ale nadal cisza... Poczekam jeszcze kilka dni i pędzę do doktorka, bo może to wina mojej nadżerki :confused:
Uciekam spać, bo ledwo już na oczy widzę. Miłej nocki!
 
U nas kosmetyki ja sama sobie kupuję..no chyba, że perfumy.
Za to zawsze mam w domu świeże kwiaty... Dostaję ot tak bez okazji :)
Kinga narazie tam nie piszę...przeglądam co chwila wątki. Obecnie piszę cv, list motywacyjny, oświadczenie o niekaralności, wypełniam kwestionariusz osobowy...ale o tym kiedy indziej... A tutaj jest mniejszy ruch he!

Jakub dzisiaj zasnał po 20... i śpi aniołek na samych bodziakach odkryty... Tak mu gorąco :)

Jutro będzie miał trochę atrakcji... Przychodzą do nas prać dywan i tapicerkę :) He już widzę jak będzie pomagał :)
 
Nineczko witaj! Tak Jakubek to już duży facet! :) Oj namęczysz się z tym zębem... Ech... Ja w lipcu mam dwie wizyty u chirurga szczękowego buuuu Cieszę się, że już poremoncie i całym bałaganie. Jak efekt końcowy?? Oj to tracha się najadłaś przez tą @... A z nadżerką to i ja porządek muszę zrobić...Bo już nawet mój gin-znajomy:)-wydzwania i mówi, że więcej anty nie dostanę hehe
 
ap ropo nadżerki to ja w końcu jutro ide do ginka prywatnie bez żadnego stresu. Mam IIIgr i ginek w szpitalu juz tak na mnie krzyczy ze ja sie tam juz nie pokazuje he :-p
wy to sie macie z tymi zębami matko :szok:
współczuje.......
 
Hej!
I jak Kinga po wizycie? Jakim sposobem gin ci usówa nadżerkę?
My dzisiaj bylismy na długim spacerku. Jakubek nawet sporo chodził za rączkę i sam :) Chociaż najbardziej interesowały go wózkowe kółka :) W końcu facet :) Teraz smacznie śpi...
Jutro dziewczyny jadę złożyć podanie o pracę. Trzymajcie kciuki!!
 
reklama
witam, jestem juz po wizycie u gina. dostałam skierowanie do szpitala na zabieg usuniecia nadżerki. Cały dzień w szpitalu ale juz wieczorkiem bede w domu:happy:
Tak wiec teraz czekam aż mi sie @skonczy i ide....

pozdrawiam
 
Do góry