reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

czołem Laski!!
Kinga koniecznie napisz jak Filipek sie czuje:-)
Kucia urocze dziewczynki hehe:-)
Martaja Jakubek pieknie je i jaki on duzy hehe
 
reklama
Martaja myslałam o Egipcie ale dużo osób mi go odradza bo strasznie brudny i przereklamowany. Nie wiem może Grecja sama nie wiem :baffled: Ccielibysmy i pozwiedzac i ponurkowac poobijac się. I własnie szukam dobrego biura.

A ksiązki to spal hihihihihihihihiiihiih:-D:-D:-D
 
Witam się:-)

Ech..... wymęczona... mąż choruje znowu szykuje się szpital.... a ja padam na pyszczek....

Dzieciaki zdrowe, Julka nauczyła się robić na nocnik i w zasadzie pileuchy już są zbędne, nawet w nocy woła (jak dla mnie koszmar :szok:;-)), a Wik jak to Wik chodzenie opanował perfekcyjnie, zdrowy.... i chyba nic ciekawego poza tym u nas.... :-)

Kinga zdrówka dla Filipka:tak:

Martaja gratuluje kolejnych ząbków i pierwszych kroczków Jakubkowi:-) a i jaką cudowna czupryne ma Twój synek :tak:

Kucia biura podrózy Ci nie polece bo ja z takich nie korzystam:no: jak podróżujemy, czy gdzieś jedziemy to wszystko załatwiamy sami tzn wynajmujemy mieszkanie albo rezerwujemy hotel i ewentualny "program" pobytu oragnizujemy sami bez narzucania przez kogokolwiek :happy: A! Jaka Twoja córa już duża, a jeszcze niedawno była takim maleństwem za chwile pierwszy ząbek, kroczki itd

Swoją drogą to Nela, Jakubek i mój Wik są w jednym wieku... śmieszne nie a takie jeszcze różnice między nimi:-D;-)

Anna a dlaczego Ci odradzała, możesz napisać coś więcej? ja jestem ogromnie zadowolona, po wizycie u dwóch innych tzw specjalistów postawił trafną diagnoze i dał jeden a skuteczny lek (wczesniej mieliśmy kilka masci, syropy na stałe - te kazał odstawić na szczęście itd)

Miłego dnia Wszystkim!:-)
 
dziekuje dziewczyny, Filipek juz prawie zdrowy
Ale teraz mnie rozłozyło :-( Od wczoraj gardło, gorączka itd.. masakra no:wściekła/y::-(
oby te choróbska precz od nas odeszły w koncu.

pozdrawiam Was!
 
kucia na pewno wybierzecie sobie fajną podróż poslubną:tak: My z mężem spedzilismy 3dni w Hotelu Gołębiewskim, było bardzo fajnie i na pewno to powtórzymy z tym że teraz już z naszym Synkiem:happy:
grubelek szkoda mi tego twojego męża, zdrówka duzo zyczę! Fajnie że Wiktorek juz Ci ladnie chodzi:-) i że Juleczka w koncu opanowała nocniczek:tak:
U nas Filipek też opanował nocnik, tylko w nocy jeszcze mi nie woła. Ale to i tak sukces jak na jego wiek! :-)

Ja dzis czuje sie nieco lepiej... jeszcze sobie leże troche
pozdrawiam!
 
A ciekawe co tam u MADZI i jej Majeczki (za 2miesiace juz 3latka skonczy jejciu leci ten czas:))
No i Nineczka... co u was?
odezwijcie się kochane
:-( tęsknimy za wami
 
Witajcie laseczki!
Jak tam mija Wam dzioneczek... U nas pomimo deszczu humorki rewelacyjne!!
Jakubek teraz śpi, a ja muszę posegregować papiery.. bo ostatnio rzucało się wszystko do szuflady.
Ślę buziaczki....i do później!

PS Dzisiaj zamówiliśmy torcik na sobotę dla Jakubcia. Będzie miał kształt tygryska z kubusia puchatka :) A smak śmietankowo-truskawkowy :)
 
Ostatnia edycja:
no to Kuba bedziesz miał rewelacyjny tort!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i na pewno bardzo smaczny.

U nas pomalutku czas leci, Filip szaleje i biega od pokoju do pokoju :-)
a teraz namawia mnie na rysowanie kredkami wiec mykam heh
narazie;-)
 
Dzisiaj Jakub zrobił mi pobudkę przed 6!! Miał strasznie gorąco w pokoju i pewnei to go obudzilo... Teraz sobie znowu śpi...a ja pewnie wieczorem nie posiedzę zbyt długo...
Dzisiaj mamy nawet pogodę. Może uda mi się kupić jakąś kreację na roczek :)
A jak tam u was?
 
reklama
Do góry