reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Cześć dziewczyny! Ja migusiem, bo z pracy...
Kinga - jak zdrówko Filipka??
Martaja- gratuluję pierwszych kroczków:tak: i męża ;-):-)
maarta - nie zazdroszczę, u mnie też jedna koleżanka na urlopie i cała jej robota podzielona na resztę.

Hania moja dziś wstała jakaś "zdechła":baffled: Ani gorączka ani ząbki a marudna, że hej. Mam nadzieję, że to tylko niewyspanie, bo jutro znów jedziemy do Białego - dentystka :baffled:
Pozdrawiam wszystkich i uciekam, bo siedzę nie na swoim miejscu ;-) Bye bye
 
reklama
Filipek 11go wylądował w szpitalu. Gorączka 40stp,dreszcze, wymioty..:-(
Koniecznie trzeba było dać mu kroplówki aby sie nie odwodnił bo nic nie jadł i nie chciał pic.
Dzis dostał wypis, własnie wróciłam a on od razu padł ze zmeczenia:-( ten szpital był dla Niego i dla mnie koszmarem, napłakał sie strasznie...
Gardło jeszcze do leczenia teraz w domu. Gorączka ustąpiła na szczescie.

Odezwe sie w wolnym czasie
pozdrawiam was
 
Hej!
Nineczko dziękuję!! A Hania pewnie ma gorszy dzień...może jak się zdrzemie to będzie lepiej ;)
Kinga oj biedactwo z Filipcia... Pewnie w tym szpitalu to dorosły się wymęczy nie mówiąc o dziecku. Ale mam nadzieję, że szybciutko uż mały wróci do zdrówka.

My byliśmy zaplacić za mieszkanko i na zakupach. Dzisiaj Jakub pierwszy raz jadąc ze mną siedział z tyłu, bo mamusi się fotelika nie chciało przekładać :) Zawsze wolalam, jak siedział onok mnie :) Ale grzeczniutki był :) No a teraz śpiocha...
 
Filipem ma sie coraz lepiej:tak: zdrowieje!
troche protestuje przy lekach no ale ba trzeba! mówi :mama nie cee! i koniec:-)
siedzimy w domku...
pozdrawiam wszystkich!
 
Kinga dobrze że już jestescie w domku :-) to najważniejsze. Teraz to szybkiego powrotu do zdrówka zyczymy z Neluszką :tak:.

Ja zbieram się do pracy powoli. Pozdrawiam WSZYSTKICH

i FOCIA nELUSZKI z kolezanka Lenką

 
Neluszka urocza jak zwykle.
Ja dziewczyny mam po sesji...jestem z siebie dumna!! Jeszcze jeden semestr i obrona hehe i jak dobrze pójdzie to studia odbędą się bez zadnej poprawki hehe
Dzisiaj byliśmy u dziadków... A teraz Jakubek śpi a mąż musiał jechać do pracy...
Buziaki!
 
Witam cieplusio :-)

No w koncu mam czas odpisać .

Ja po pracy Mała własnie usneła po kilku bajeczkach mąż pojechał po samochód a wiec komputer wolny jupiiiiiiiiii ui co najwazniejsze troszczke czasu mam:rofl2: jak nigdy;-). U nas bez zmian nasza pociecha coraz cześciej wychyla się do siadania, smieje sie głosniutko nic tylko całuje ja cały dzień tak sie zmienia z dnia na dzień. We wtorek przychodzi opiekunka na 4 godziny zobaczymy jak bedzie na razie bedzie w asyscie meża działać a co wyjdzie zobaczymy.
Planujemy wyjechac z Kuba gdzies za granice przeciez trzeba w końcu pojechac w podróz poslubna :-) i w zwiazku z tym mam do was pytanie kochane JAKIE BIÓRO PODRÓŻY MOŻECIE POLECIĆ??????? Kurcze sama nie wiem i jestem w kropce. Plissssssssssssss może słyszałyście od kogoś ktoś polecał? Bede wdzieczna :-)

Martaja fotaaaaa przesłodka. :-):-):-):-):-):-):-) Kurcze jak pieknie to wyglada jak maluszek sam je a ile z tego radochy!!!!!!! A co do egzaminów to Gratuluje kochana zdolna mamuska z Ciebie
A i ja gapka bym zapomniała
MARTAJA wIELKIE GRATKI DLA JAKUBKA ZA JEDYNECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kinga napisz jak Filipek sie czuje.

Nineczko napisz jak było u dentystki. Wszystko gra ?

mAARTA koniecznie napisz co u Ciebie? Czekamy

I pozostałe kochane odzywać sie? Jak Wam minał wekendzik kochane ?????????????

Dobra czas sie ogarnąc.... miłej nocki :nerd:
 
reklama
Kucia witaj...Masz chwilkę odpoczynku tak jak ja :) Aż mi dziwnie bez sterty książek :) Jutro wszystkie je pakuję i oddaję do biblioteki! W końcu mam wakacje hehe Mówisz, że malutka zmienia się z dnia na dzień. Zobaczysz teraz w jakim tempie będzie się rozwijała... Ja patrząc na zdjęcia Jakubcia jak był taaaki malutki to uwierzyć nie mogę, że ten mały szkrab jeszcze kilka miesięcy temu nic nie potrafił :)
Dziękuję za gratki i zębolków i egzaminów!!
A co do podróży, to gdzie zamierzacie pojechać?
 
Do góry