reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Synek nam sie rozchorował :-( gorączka 38,9
marudny,płaczliwy... teraz mi biedactwo zasnęło ale co sie nastekał :-( Dalismy mu rano lek przeciwgorączkowy i przeciwbolowy, teraz dopiero w południe moge mu dac przed wyjsciem do lekarza.
Oby to nie było nic poważnego kuźwa :-(
 
reklama
Oj...mam nadzieję, że to nic poważnego... Chociaż niedobrze jak jest taka gorączka z rana...bo im bliżej wieczora tym wyższa.
Daj znać po wizycie u lekarza....

Jakubek ucina sobie drzemkę... ja trochę sprzatam co jakiś czas zaglądając na forum... Ech bo wieczory zawalone :) No a jak wstanie to lecimy na spacerek i zakupki :)
 
Kinga koniecznie napisz co wyszło po wizycie u lekarza i jak Jakubek sie czuje. A ja zbieram sie do pracy. Pozdrwiamy :-)
 
Kucia Kinga ma Filipka...a ja Jakubka ;)

My po spacerku... I znowu mały sobie drzemkę ucina. Jak wstanie to zrobię mu deserek z truskaweczek :) A teraz zmykam robić obiadek...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ależ tutaj cisza!!
Jakubek już smacznie śpi... A ja idę do książek... Buuuu oby do niedzieli :)
 
Ostatnia edycja:
Siemkaaaaaaaaaaaaaa


Kurcze dlaczego ja myle ciągle Jakubka z Filipkiem hmmmmmmmm:-p sama nie wiem......:confused: musze sie nad tym zastanowić hihihihihhi:nerd: cała ja !!!!! Laski musicie sie przyzwyczaić do mojego zakreconego ja:blink: nie mam pamieci do imion. Mam nadzieje że się nie gniewacie laski.

U nas dobrze. Wróciłam własnie z pracy maluszek spi maż szykije się do obrony pracy doktorackiej a ja zapuściłam się na BB.
Byliśmy dzisiaj w poradni ryzyka z małą Asymetria powoli zanika ale napiecie jeszcze jest. I kolejny raz czekaja nas wizyta u fizjoterapeuty. Cóż i tak bywa. Do skutku aż mój skarb bedzie zdrwiutki.

Grubelku fajnie że znowu jesteś. Oj musze spadac mała domaga sie czułości mamusiowych do juterka

Kinga koniecznie napisz co u Fipilka.:-)

Martaja wielkie gratki dla Jakubka za pierwsze większe kroczki. JUPIIIIIIIIII:-)
 
Kucia nie martw sie...każdy wie o co ci chodziło hehe A z malutką powolutku...jeszcze trochę ćwiczeń i napewno bedzie zdrowiutka jak rybka!!

U nas po staremu. tylko Jakubek coraz śmielej chodzi :)
Teraz mój skarbeniek śpi... A jak wstanie to idziemy na ryneczek po owoce...bo w domu tylko jabłka zostały hehe Ale co się dziwić jak Jakub kilogramami je owoce...i mamusia też :)
 
Grubelku- dziękuje :-) za tak konkretną rade, ze starszą pociechą też chodze do Trusewicza a Klementowskiego koleżanka bardzo mi ostatnio odradzała :no:, dermatologa poszukuje, bo podejrzewam AZS i mam kilka pytań. :confused:
My na szczęście zdrowe nie licząc podawanych leków wziewnych, starsza córka miała w zeszłym roku robione testy skórne, wyszły ujemne, ale chyba je powtórze i zrobie jeszcze te z krwii
 
Ależ mam męża...
Wrócił z pracy, pojechaliśmy na zakupy... A w między czasie z pracy dzwonił, żebym obiadu nie robiła.. Wróciliśmy z zakupów przygotował jedzonko. Gdy ja kąpałam Jakubka już zrobił mu kolacyjkę. Potem uśpił małego...co prawda nie chciał mu zasnąć, bo zawsze mamusia kładła spać, ale tatuś dopomógł sobie bujaczką hehe-jego sposób, ale najważniejsze, że działa. Tak więc zaoszczędziłam trochę czasu ucząc się i w zamian mogę posiedzieć trochę przy komputerku a mąż ogląda mecz :) I kcoś tam krzyczy hehe
 
Witam, przepraszam za nieodzywanie sie ale jak wczesniej pisakam mam masakre w pracy.... moj kolega trafil do szpitala, operowane serce miał wiec ja jego obowiazki przejelam, koszmar co sie dzieje:-(
A teraz relaksik bo meczyk ogladam, przerwa sie konczy..... ide ogladac. jutro wiecej napisze, buziaczki i nastronke mego synka zaprawszam, co prawda nie aktualna notka ale zdjecia sa hheehe
 
reklama
Do góry