reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Najprawdopodobniej w domku, tylko, ze na dwie tury. Pierwsza to Jakubcia dziadkowie, przdziadkowie, i moje i męża rodzeństwo z towarzyszami i to już 19 osób z nami. A druga tura to imprezka dla dzieci, ponieważ Jakubek był zaproszony do trójki dzieciaczków i jeszcze jene urodzinki w lipcu będą więc będzie czworo dzieciaczków z rodzicami :) hehe Ale będzie wesoło!

A i zapomnialam dodać. Jakubek od przedwczoraj ma trzy ząbki. Górna jedyneczka się przebiła!!
 
U was sie tyle dzieje a my tylko plac zabaw i do przedszkola kursujemy.... ja za tydzień zaliczam dentyste po kilkuletniej przerwie, nie wiem czy bardziej boje sie wizyty czy tego ile zapłace :baffled:
A tak z innej beczki to chciałabym sie was poradzic o najlepszego waszym zdaniem alergologa-pulmunologa, ortopede i dermatologa dziciecego w naszym województwie, najchętniej oczywiście Olsztyn lub Biskupiec, ale najważniejsze żeby dobry.:happy2::happy2: Teraz jeżdże z małą do Trusewicza.
Poza tym szukam pracy od sierpnia i najchętniej w godz.8-16.00 żebyśmy sobie sami z dziecmi poradzili, w Olsztynie coś by sie znalazło, ale to nasze Szczytno troche małe i ciekawe co z tego pomsłu wyjdzie, no ale pożyjemy zobaczymy, dobranoc :-)
 
grubelekMonia a Wiktor to wczoraj 11miesiecy juz skonczył! :-) jejciu też Ci rosnie synek szybko, zaraz i Ty roczek bedziesz szykowała :tak::-) buziaczki!

co u reszty dziewczyn?? :confused:

anna ja Ci nie pomogę raczej.. też jestem bez pracy, od lipca na szkolenie ide za które beda mi płacili wiec w sumie jak praca heh ;-)
 
Anno oj dentyści to sobie teraz liczą, że hoho. Ja idąc do mojego zawsze się modlę, żeby wyrwanie obeszło się bez cięcia chirurgicznego bo to dwie stówy wiecej!! Szok!! No ale jak narazie dwa udało się bez większych problemów usunąć, chociaż ten drugi był z małym zabiegiem chirurgicznym...ale na szczęście policzył mnie chirurg normalnie hehe (chyba dlatego, że zapisalam się jako stała pacjętka).
Co do alergologa...ja leczyłam się długi czas w Elblągu-mam alergię i astmę...
Do pracy i ja chcialabym niedługo wrócić...a raczej poszukać czegoś, bo do mojej nie wrócę...dzieli mnie od niej teraz 250 km :) Ale tak myślę od stycznia...
My siedzimy w domku. Jakub nie mógł zasnąć...chyba druga jedyneczka mu się wybija... Namęczy się ten mój synuś... Ale za to jak wstanie to lecimy na zakupki...Mam ochotę na arbuza i truskawki...ale jaka mam ochotę!!
 
Hej hej!
U nas wszystko dobrze, od rana na dworze. Filip szaleje na placu zabaw oczywiscie:-) własnie wrocilismy. Filus zaraz zasnie...
My truskawki co dziennie jemy hehe taki sezon wiec trzeba jesc bo potem juz nie bedzie. Ja to nawet pomroziłam mus truskawkowy!:tak:

milego dnia! ;-)
 
Witam przyciagnięta "awantura" Kingi o nieobecność:-p;-)

Mąż w domu więc jest mnie mniej.... i jak zawsze wariatkowo... :rofl2: Troche podróżujemy (jutro do Gdańska do Ikei po łóżko dla Julki i przy okazji do Zoo).
Dzieci rosą i rozrabiają jak zawsze... Wik chodzi pełną parą wszędzie włazi, zwala z półek, atakuje kable , gniazdka itd:crazy::crazy::crazy: Jesli mowa o zębach to ma ich prawie 8 (7 i 8 widac ale jeszcze nie przeszły ;-)). Julka opanowała sztuke nocnikowania w ciągu tygodnia. W ciagu dnia nie nosi już pieluszki tylko na noc i do auta.
W niedziele zaliczyulismy pierwsze kapanko w jesiorku... Wik zachwycony biegał przy brzegu, wywracał się krztusił ale dalej to samo :baffled: Ogólenie było super :-)

Nineczko współczuje remonciku.... :baffled:

Anna jezeli chodzi o lekarzy ja chodze do Trusewicza i nie zmienie nigdy :-) a alergolog-pulmunolog to polecam doktora Klementowskiego. Przyjmuje w przychodni na Dworcowej w Olsztynie. Bierze 50 pln wizyta ok 20 minut wydaje mi się długa ale prowadzi wywiad, ogląda dziecko itd Nam wyleczył Julke z alergii, ogólnie jestem z niego zadowolona. Na PW wysyłam nr komorkowy możesz zadzwonic i umówić się na wizyte, czeka sie długo bo przyjmuje od 16.00 do ostatniego pacjenta a jest ich sporo i decyduje kolejnośc przyjścia my bylismy o 16.00 i czekalismy na wizyte ponad 2 godziny :szok: Wściec się można ale opłaciło się, bylismy tylko raz a teraz idziemy w lipcu na testy.....
Co do dermatologa myśle ze po wizycie u niego moze nie być już takiej potrzeby oczywiście zalezy o co chodzi.

Kinga tak Wik skończył 11 m-cy w niedziele.... czas tak szybko minał.... niedługo roczek. My raczej w gronie rodzinnym w domku - na podwórku z babciami, naszym rodzeństwem, chrzestnymi.... czyli duzo nas nie bedzie...

Martaja przytulam.... :-(

To uciekam zajrze jeszcze wieczorkiem.:happy2:
 
reklama
Kinga Filip na słoniu wyglada rewelacyjnie!!
Grubeku to macie naprawdę wesoło!! A nad jesiorkiem musialo być świetnie szczególnie gdy Wiktorek takie zabawy sobie urzadzał...

A ja wlaśnie odklozylam Jakubka do łóżeczka. Mam nadzieję, że szybko zaśnie bo niestety stos książek na mnie czeka...
Dzisiaj Jakubek sam przeszedł prawie cały duży pokój...a jest to naprawdę sporo!! Taaaka jestem dumna!!
 
Do góry