reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Kucia ja miałam to samo z Amelią tylko, że dużo wcześniej. W wózku z gondolą, takim sztywnym, jeździła co najwyżej 2 tygfodnie. Nie było w ogóle mozwy, żeby ona w nim leżała i szybko zmieniłam na taki na skórzanych paskach, bujany. Od razu był spokój. A co do spacerówki, to też coś około 10 miesięcy, albo roczku.

Ja w taką pogodę cały dzień w domu....... buuuuuuuuuu:dry:

Jutro mam szkołe i znowu Olsztyn. Dość mam juz tych podróży :dry:
 
reklama
hejka
Wczoraj miałam jeszcze zajrzeć ale nie dałam rady, jak tylko wykąpałam i położyłam Filipka to zasnełam razem z nim.Byłam zmasakrowana.
Dzis znowu sliczna pogoda u nas:happy:
Filip jeszcze śpi, mąż też....
ja już wstałam i zaraz zrobie śniadanie a potem idziemy na miasto na zakupy.
Na obiad zapraszamy teścia poniewaz jest sam w domu. Bedzie na pewno miło.

miłego dnia życzę!

natala 3maj się!;-)
 
hej!! zdjęcia z urodzin:
niestety tylko kilka bo bateria padła:-( no a dzisiaj bedziemy tylko we trójke prawdziwe urodzinki obchodzić.
 

Załączniki

  • 1140568266.jpg
    1140568266.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 12
  • 1138428266.jpg
    1138428266.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 16
  • 1134128266.jpg
    1134128266.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 14
Ależ śliczne zdjęcia! Antos jest przystojny no no... i ten jego uśmiech:-) podobnie jak mój Filip hehe

W dniu Twojego Święta Antoś, dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości. Mało smutku oraz łez, pełni szczęścia - jeśli chcesz.;-)
:-):-):-):-):-):-):-):-)
Antoś skończył już 2 latka!
juuupi!!:-p
 
Antośiu z okazji Twoich urodzinek WSZYSTKIEGO O CZYM SOBIE WYMARZYSZ , WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIESZE W TWOIM DNIU Z CAŁEGO SERDUCHA OD CIOCI MONI I KOLEŻANKI NELUSZKI

WIEEEEEEEELKIE GRATKI!!!:-):-):-):-):-):-)

My własnie wróciliśmy od tesciów. Było miło ale szybciutko zleciało. Lece kapac Neluszka.

pS Maarta fotki śliczne i ten rozbrajajacy uśmieszek Antosia SUUPER
 
STO LAT DLA ANTKA!!!!

Witam...

Jestem ale mam małe zamieszanie i brak czasu...

Kucia miło że pytasz :tak:

Jezeli chodzi o spacerówke to od ok 7-8 m-cy ale ja mam wielofunkcyjny więc Wik miał podnoszone plecki ok 6 m-ca aktualnie siedzi bardzo dobrze a usiadł mając 6-7 m-cy.... teraz jeżdże a raczej jeździłam "parasolką" dziś mi się rozpadła :crazy: ale swoje już przeszła... więc powrót do wielofunkcyjnego.... oczywiście w wersji spacerowej... :tak: Może pomyśl o zakupie spacerówki ale takiej full wypas... a potem parasolka.... :confused: ja jakoś tym gondolkom nie wierze właśnie dlatego że dziecko długo w tym nie jeździ bo nie chce leżeć na płasko, chyba że ma podnoszony podgłówek.... ale są spacerówki takie wygodne że jest duzo kiejsca na spanie rozkładają się prawie na płasko... bo na taką parasolke to jeszcze za wcześnie....


Miłej niedzieli.... :-)
 
czesc!!!
Dziewczyny miłej pogodnej niedzieli wam życzę!:tak:
My dziś idziemy do moich rodziców na obiad i gościnkę zarazem z okazji imienin mojego Taty:-)
o 10 wychodze z Filipem na spacer po standardzie:happy:
A wczoraj wieczór spędziłam z mężem poza domem i było bardzo fajnie! ;-)

pozdro for all
 
reklama
Antosiu choć się troszkę spóźniłam to z całego serduszka życzę Ci:
Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół,
i wesołej rodzinki
 
Do góry