reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

:-) super że dołączyłaś do nas! Na pewno masz sliczną córeczkę i bardzo uroczą.
Jak bedziesz mogła dodac zdjecia to bardzo chetnie oglądniemy i Ciebie i Gabrysie;-)
milego dnia!


A ja dodaje dzisiejszy filmik:-)
nagrałam mojego szkraba hehe
Wrzuta.pl - FiLuś
 
reklama
:-) super że dołączyłaś do nas! Na pewno masz sliczną córeczkę i bardzo uroczą.
Jak bedziesz mogła dodac zdjecia to bardzo chetnie oglądniemy i Ciebie i Gabrysie;-)
milego dnia!


A ja dodaje dzisiejszy filmik:-)
nagrałam mojego szkraba hehe
Wrzuta.pl - FiLuś


Właśnie obejrzałam filmik: Filuś jest przeeeeeuuuuuuroczy!!! :-)

Jejku, kiey to było gdy Gabi była taka malutka....
przy Filusiu to już stara babka jest :-)
 
izakasia hehe moj tez zaraz z pracy wróci:tak: racja trzeba sie przyszykować :rofl2:;-)hehe.
Filol wcina własnie rybe, całą sam wpitolił no!:szok::-) apecior to ma! w tate hehe

milego popoludnia!
 
Właśnie obejrzałam filmik: Filuś jest przeeeeeuuuuuuroczy!!! :-)
Jejku, kiey to było gdy Gabi była taka malutka....
przy Filusiu to już stara babka jest :-)
hihihi no leci ten czas, dzieci rosną szybko:tak:
moj tez niedawno tylko leżał a teraz juz biega jak szalony!:-D
i zaraz tez bedzie mial 2 lata itd...
tak to jest:tak:
 
Witajcie!
Izakasia witaj!
Kucia co do plam to ja namaczam a jak nie pomaga to vanishem...tylko jeszcze na jabłka nie znalazlam odplamiacza :wściekła/y: Ojoj już tylko 10 dni macie do ślubu....oj zazdroszczę....no i z niecierpliwością czekam na twój wielki dzień... Ja suknię miałam całą noc...i wcale nie czułam się źle...wręcz fantastycznie hehe
Kinga ależ Filip ma apetyt!! Dobrze, że ci tak ladnie je! I nie ma się co dziwić bo jak tyle pobiega na dworze to i głodny.

A ja sobie siedzę. Mąż w pracy, Jakubcio znowu spi :) A ja przed komputerkiem wcinam rzodkiewki
 
izakasia koniecznie czekamy na focie córeczki ale juz dzisiaj nie bedziemy katować... suwaczuś wyszedł suuuperrr!!!!!!!!!!! fajnie że z nami jesteś.;-)

Kinga filimik odjazdowy !!!!! rozpłynełam sie z oczach Filutka!!!! oj mozna sie zakochac :-):-):-):laugh2:

Martaja a vaniszem nie zniszcze ciuszków????

Ja własnie wróciłam ze spacerku. Miło byc ładnie i tak sie zapowiadało a tu okropne wiatrzysko i chyba deszcz:crazy: i z grilka nici.

Macie racje dziewczyny czas leci jak opętany....

Kinguś mówisz plamy schodzą po szarym mydle? to mnie zaskoczyłaś nie wiedziałam poważnie. Musze sprawdzić :nerd:
 
reklama
Kinga filimik odjazdowy !!!!! rozpłynełam sie z oczach Filutka!!!! oj można sie zakochac :-):-):-):laugh2:

Kinguś mówisz plamy schodzą po szarym mydle? to mnie zaskoczyłaś nie wiedziałam poważnie. Musze sprawdzić :nerd:
moja droga szare mydło jest NAJLEPSZE na plamy i najbezpieczniejsze:tak:
musisz najpierw natrzec mydłem plame i namoczyc, a potem przeprac i do pralki:-) plamy nie bedzie!!

Ciesze sie że filmik sie podobał;-) na pewno sie tez nasmiałas heh.
 
Do góry