reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

WITAJCIE LASENCJE!!!!!!!!!!!!!!

Kurcze opadam z sił :nerd::nerd::rofl2: !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Własnie wrócilismy z mama i kuba załatwiac i zapłacić zaliczke za sale. Kurcze tyle załatwiania i biegania zaraz dopiero zjem obiadzik aleee głodna jestem:baffled:

Wczoraj zakupiłysmy z mama nowe wyrko i materacyk dla córuni. Do tego kuipłam jej mate edukacyjna :-) Uzywały wasze szkraby maty????? Zdawała rezultat? Bawiły się? U nas zobaczymy przetestujemy.

Zastanawiam sie co tak u nas pusto ostatnio:szok::szok::szok:

Kinga koniecznie pochwal sie nowymi herami :-):-)

Co u Was laski po swietach słychac ???? Jak maluszki sie czują ????? Wklejajcie foteczki :-)

Buziaki spadam cos zjeść
 
reklama
Hmmm... Przez jakiś czas nie mogłam wejść na forum :no:
U nas wszystko po staremu - praca-dom-praca-dom. Hania ćwiczy boks i tłucze mnie jak szalona :baffled: Jutro idziemy do doktorka po skierowanie na morfologię, może uda się ją od razu zrobić. Słychać będzie nas daleko, oj daleko :-p
A to parę naszych fotek świątecznych:
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    53,4 KB · Wyświetleń: 10
  • 2.JPG
    2.JPG
    35,1 KB · Wyświetleń: 9
  • 4.JPG
    4.JPG
    30,7 KB · Wyświetleń: 9
  • 5.JPG
    5.JPG
    33 KB · Wyświetleń: 9
I jeszcze trochę ;-)
 

Załączniki

  • 6.JPG
    6.JPG
    43,2 KB · Wyświetleń: 11
  • 7.JPG
    7.JPG
    18,6 KB · Wyświetleń: 11
  • 8.JPG
    8.JPG
    13,3 KB · Wyświetleń: 9
  • 9.JPG
    9.JPG
    42 KB · Wyświetleń: 10
Kinga - kiedy idziesz do fryzjera? Pochwal się koniecznie nową fryzurką! Nie mogę otworzyć linka...

Kucia - mówisz -masz hehehe
 
do fryzjera idę jutro:tak: juz sie doczekać nie moge hyh.
zamówiłam sobie dziś kremy z avonu i jestem happy :-) tylko czekac aż je dostanę.
W ogóle im bliżej wiosna tym bardziej się odnawiam?:laugh2::cool2: i dobrze mi z tym.

Filip dziś miał szczepienie i bilans, wszystko jest oki!:-) wieczorem nam marudził bo go nóżka bolała od ukłucia :-( dałam mu nurofen i teraz zasnął bidulek.
Oby w nocy nie marudził.
 
Witam poświatecznie...:-)

Melduje posłusznie że u nas ok

Bylismy z Julka u alergologa jest dobrze dostalismy maść na wygojenie tego co zostało (kosztowała bagatela 83 pln myslałam ze zawału dostane w aptece) ale podobno jest skuteczna... ;-) jak nie bedzie nawrotów to mamy przyjśc latem na testy jezeli chcemy.... znaleźlismy nowego lekarza i wydaje sie kompetentny... zobaczymy efekty leczenia...

Poza tym nic ciekawego....

Rany dziewczyny ja tu ledwie mam czas na BB a W nastepne forum.... :-D zobaczymy jak sie rozkreci.....

Nineczko Hanut cudny a fotka w kartoniku :-D:-D:-D i jaka juz duza, a pamietam takiego małego szkraba który uczył się raczkować.... :-)


Miłego dnia Wszystkim!
 
Siemaneczkoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co słychowac u Was kobitki???? My własnie wrócilismy z mama ze spaceru no i oczywiście z Neluszką:-) Załatwilismy knajpjke a dzisiaj tort i ciasta:-p O kurcze a to dopiero początek. Teraz wiem dlaczego wesele organizuje sie tylko raz:dry: Duuuuuuuuzo tego :nerd:

Nineczko Hanuutttkaaaaa przesliczna księżniczka!!!!!!!!! Fotki wyj......ste!!!!!! Rośnie Ci córeczka z dnia na dzień a fota z kartonem :-D:-D:-D tzn w kartonie ha ha ha pierwsza klasa. Ma Hanutka charakterek i niezłe pomysły.:-):-)

Grubelku mam nadzieje że Juleczce ta maśc pomoże:blink: Cena faktycznie powalajaca na kolana:rofl2: ale moze i jakośc dobra. Jestem dobrej myśli. I trzymam kciuki.

Maartaja WIELKIE GRATKI DLA JAKUBKA niezła waga!!!!!!:-):-)

Kinga czekamy na fotki nowych herów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny mam do Was pytanie. Kładłyscie swoje pociechy na brzuszku????? Bo coraz wiecej o tym czytam że dzidzia kłdziona na brzuszku rozwija się szybciej:baffled:
Ostatnio zakupiłam z mamą mate edukacyjną nie wiem czy to dobry pomysł
:sorry2: Uzywałyście czegos takiego dla maluchów?????

Kurcze ide posiedziec troszke z mamą - jutro wyjeżdza:-:)-:)-( a tak bardzo mi pomaga:-:)-:)-( A z dobrych infooooidziemy dzisiaj z mężem na Lejdis - tak zachwalałyście:-) zobaczymy....
BUŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹKA
 
Kucia ja na brzuszku kładłam od poczatku jak mieli juz po 2 tygodnie... co do maty to mam az 3... jedną z pałąkami i dwie bez... i tak fajna sprawa ale Julka dopiero jak urodził sie Wik była nimi zainteresowana... za to Wik podobnie jak Julka w jego wieku raczej nie... nam słuzyły do zabaw na podłodze zeby im tyłki nie pomarzły ;-) Teraz mamy puzzle piankowe i sa lepsze bo Wik po nich raczkuje nie slizga się i nic sie nie zciaga i jak upadnie to amortyzuja (tylko ze ja nie mam dywanów tylko deski na podłodze..) Mysle ze jedna mata w zupełności wystarczy najlepiej taka z pałąkami.... i kładź Nelcie na brzuszku jak najwiecej....:tak:
 
reklama
Witajcie!
Kucia teraz masz pełno spraw na głowie ale już kilka dni po weselu będziesz chciała wrócić i wszystko szykować jeszcze raz..ja tak miałam :) Jochana co do kładzenia na brzuszku to ja Jakuba kładłam...ale co z tego jak on tego nienawidził!! Normalnie po pięciu sekundach był taaaaki ryk. Więc często w zabawie go turlałam...ot i tyle. Ale sam chyba dorósł do wieku kiedy zrozumiał, że jednak pozycja na brzuszku jest fajna...i teraz często tak śpi :) Teraz mata edukacyjna. My mieliśmy...ale w naszym przypadku raczej sprawdzała się zamiast kocyka...JAkub wolał zabawki... I zgodzę się z Grubelkiem-puzzle piankowe to jest strzał w dziesiątkę! I do zabawy i do siedzenia i do gryzienia...full wypas :) I jak film??
 
Do góry