reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama

Niech te święta będą pełne nadziei i wiary.

Radosnych spotkań przy wielkanocnym stole
oraz smacznego święconego jajka!

299.gif

 
Świąt radosnych i spokojnych, aby by to dni pełne szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Wam radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Was:-)
Niech króliczek przyniesie WAM w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...

 
Świeta Świeta i juz po .....

Witamy po przerwie:-):-):-)

Jak tam u Was dziewczyny po Świetach??????? Wypoczełyście? Ja wczoraj z meżem zajechałam do teściów do Brodnicy:-) Oj obżarłam sie jak świnka taaaakieeee to wszystko pyszniackie:-p:-p:-p Dzisiaj jestem cała happy mama moja zajechała do nas na tydzień:tak::tak:. Popilnuje Neluszki a my zajmiemy się przygotowaniami do ślubu. Cały tydzień załatwiania. Ale sie ciesze że w końcu zobaczyłam. Duza odległośc jest miedzy nami 300 km:szok: przez to widujemy sie tak rzadko ;-( niestety. Mąż ma dzisiaj wychodne a wiec my z mamą popijamy drineczki :-):-) a jutro zabieram wieczorem mame na masaż taki babski wieczór. Kurcze w srode chce iśc z Kuba na Lejdis słyszłam odlotowy film!!!!!

Kinga Filipek tak szybko rosnie zmęzniał albo długo nie widziałam jego fotek suuuper sie prezentuje na nich :-):-):-):-)

Maarta Antosik na fotkach tez wyszedł pięknie !!!!!!!!!!!!! Jak ty obrabiasz te fotki???? korzystasz z jakiegoś programu????

Kurcze dziewczyny piszcie co Was? Całujemy

A to fotka z ciotka chrzestną





 
Hello!
My dopiero dzisiaj popołudniu zjechaliśmy. Oczywiście cali zapakowani...tak to jest z dzieciatkiem się gdzieś ruszać :) Tym bardziej, że wracamy z wiekszym bagażem niż wyjechalismy...ach ten zając.
Kucia fajnie masz z mamą..napewno nadrobicie zaległości, a z pewnością jest ich dużo. Ja sama przez ponad 4 lata mieszkałam około 300 km od rodziców, więc znam ten ból. A wy sobie wszystko fajnie załatwicie, bo ślub już niedaleko-ale zazdroszczę!! a i zrelaksujesz się w babskim gronie he! A na Lejdis idźcie kochani, naprawdę warto!!
Jakubek śpi...a my z mężem robimy sobie wieczorek z winkiem, tv i pomarańczami hehe...więc uciekam...
Acha mój synek 23 skończył 9 msc!!


1006536lr7.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.Ale tutaj cisza...
Pewnie przez dzisiejszą piękną pogodę.
My bylismy na spacerku i pewnie jeszcze raz na chwilkę skoczymy...
Buziolki!
 
witam.
u nas oki. po świetach energia mi opdła na maksa.
pogoda dzis ładna u nas, bylismy z mężem na zakupach dla synka.

pozdrawiam!
 
reklama
Kinga to laduj baterie ładuj!! Co fajnego kupiliście??
My siedzimy sami z Jakubkiem. Mąz wpracy :( Przed chwilką była u mnie koleżanka...ale już po odwiedzinkach...
 
Do góry