reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Witaaaaaaammmmmmmm kochane Słonecznie :-):-):-)

Wstaje a tu piekna pogoda :happy2::happy2: pospacerujemy dzisiaj z Neluszka ojjj tak. Jak na razie Mycha śpi wczoraj dawała czadu do 2ej :szok::szok: chyba przez te swedzące dziąsełka. A dzisiaj odsypia ale ide ja wybudzić bo piersi dostają szału :baffled::baffled:.

Kinga koniecznie napisz co Ci lekarz powiedział. CZEKAMY

Dziekuje za rady w sprawie ząbków. Jesteście kochane.

SPADAM SZKODA DNIA :cool2::cool2:
 
Witam się poniedziałkowo... ;-)
Moje samopoczucie... hmm... różnie jest. Staram się nie myśleć ciągle o tym, ale niestety nie zawsze się da. Jutro jedziemy na tą rozmowę. Ciarki mnie przechodzą :-(
Przez cały weekend nas nie było. Mąż starał się mnie odstresować trochę, choć widzę, że i on bardzo to przeżywa, ale trzyma to raczej w sobie.
Martaja ja również życzę wszystkiego co naj..., późno, ale szczerze :tak:
Kucia moja Amelka miała tak samo jak Neluszka, jak miała 3 miesiące, a pierwszego zęba dostała dopiero jak miała 8 :sorry2: Ja nie używałam żadnych żeli, bo Amelka nie dała sobie smarować, jedynie gdy widziałam, że ją boli to dostawała czopek Viburcol.

Muszę lecieć, bo mam troszkę spraw do załatwienia dziś. Jak znajdę czas to wpadnę wieczorkiem.
 
Natala cieszymy sie bardzo że się odezwałaś:-):-):-) Dzielna z Ciebie mama:-) Amelka może byc z Was dumna. Kurcze myslałam że wyjechaliście w tamten wtorek i tak oczekiwałam informacji a to jutro:shocked2: Kurcze bede z Wami całą sobą.

Całujemy i ściskamy
 
hej u lekarza byłam...
nie jest źle... bedzie lepiej na pewno musze jszzcze pare badan porobić:)

Filipek byl z babcią na spacerze i na placu zabaw:happy2: niedawno zjadł obiad i teraz wariuje:cool2:

DZIS DZIEŃ CHLOPAKA wiec wszystkim waszym facetom tym dużym i mniejszym życze wszystkiego najjjlepszego:-):-):-):-)

pozdrawiam!
 
Kurcze Kinga zapomniałam że dzisiaj Dzień chłopaka :szok::szok: Z tej okazji dla

wszystkich męskich szkrabów całuuusów i uścisków moooc od ciotki Moni i

NELUSZKI.

Kinga dobrze że to nic poważnego. Widze ze nie chcesz za bardzo powiedziec co Ci dolega ;-) ale najważniejsze że to nic strasznego.

My juz po spacerku szykujemy obiadzik zaraz przyjdzie Kubuś Neluszka

wypopmowana leżakuje. A oto foty ze spacerku i po ;-)



 
Witajcie wieczorkiem.
My dzisiaj dwa razy na specerku byliśmy...tak pięknie było. A teraz już maluszek mój śpi :)
Ja już poprasowałam...i zaraz idę kolacyjkę mężowi robić :)

Natalko dziękuję za życzenia! I jestem z tobą całym serduszkiem...napewno bedzie wszystko dobrze!!
Kucia Nelunia sliczniutka...jak zawsze!!
Kinga fajnie, że dobre wieści u lekarza.
 
Antos dziekuje za zyczenia z okazji dnia chłopaka:tak:
Kucia Nelusia przesliczna:-) Kiga wój synek ma przepiekne oczka:-) zawsze sie jemu przygldam:-)
a ja dzisiaj do kina z klezankami ide na rozmowy noca, postanowiłysmy z raz w tyg bediemy chodzic do kina, pozniej oczywiscie pizza i piwko;-) a co tam i mamom od czasu do czasu cos od zycia sie należy.
spadam do pracki:-)
Kinga a jak zdrówko?
 
reklama
Witam i ja...:-)

Kinga...... :confused::confused::confused::confused:;-):dry: dobrze ze wszystko ok..... a jakis rabek tajemnicy...... uchylisz......:sorry2:

Natala odezwij się jak wrócisz..... myslę o Was......:happy2:

No tak u nas bez zmian poza tym że wczoraj bylismy na 2 godzinnym spacerze pierwszy raz od nie wiem kiedy przez te choroby.... potem Jula zjadła obiad i padła....:sorry2: a było fajnie cieplutko słonecznie...... a dzisznowu szaro-buro....:baffled:


Maarta fajne takie babskie spotkania.... też je uwielbiam.... :tak::tak::tak:

Kucia Nelcia jak zawsze pięknotka.... no i jak rosnie czas mija tak szybko chyba widać to po Waszych dzieciakach, bo moje ciagle takie same .... małe... ;-)


Miłego dnia!
 
Do góry