reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie!
Martaa super spotkanka...tak trzymaj!
Grubelku pochmurno u was? U nas jeszcze słoneczko grzeje :)

Jakubek ucina sobie teraz drzemkę, bo oczywiście tatuś obudził go o 6 rano :)
A ja biorę się za obiadek :)
 
reklama
:-)Witam cieplutkoooooo

U nas tez kurcze tak pochmurno dzisiaj i jak nie zwariowac od tej pogody raz tak raz inaczej:baffled: Neluszka wczoraj znowu marudziła zasneła przed 1ą w nocy :shocked2: SzkraBEK mały nie chciało jej sie spac za bardzo w dzien duzo lezakowała i przesypiała. Teraz jeszcze spi. Dzisiaj mamy szczepienie na 17tą:baffled: postanowiłam ze kupie szczepionke na pneumokoki zobaczymy. Ostatnim razem było cieżko po szczepieniu grymasiła okrutnie - cała noc z bani. Zobaczymy jak dzisiaj.

Martaa baw sie szłowo dzisiaj duuuzo luzu i wypoczynku zyczE. Kurcze zazdroszcze takie spotkania sa super fajne. Ja to po takim dniu mam duuuzo energii ale zawsze tesknie za mała ale to normalne ;-). Koniecznie napisz jak było i jak film.

Grubelku ja wczoraj tez spędziłam sposo czasu na podwórku az żal było wracac do domku Jula pewnie zadowolona i widze że padła jak kawka dotleniona;-) Szkrabik malutki :-) super widze że miałyście fajowski dzień.

martaja widze że z Was ranne ptaszki.

Natala dzisiaj jestesmy z WAMI całym serduszkiem....

A co z Madzia nie odzywa się ?:confused:


PS musze Was w końcu znależć na naszej klasie ale jak ? nie znam waszych nazwisk ????

UCIEKAM LASKI CZAS NA SNIADANKO I SŁONECZNEGO DNIA ŻYCZĘ



a to ''artystyczna'' fota mojego męża ;-)
 
kucia śliczne zdjęcie!!!!!! :tak: mąż ma talent widać;-)

a my już po spacerku, u nas ślicznie dziś!:-)
kupiłam Filipowi buciki na wiosne ijestem zadowolona.
miłego dnia!
 
Witajcie Kochane. Strasznie zmęczeni jesteśmy podróżą, więc przepraszam, ale nie mam siły podczytać co tamu Was nowego.
W Centrum nie powiedzieli nam w sumie nic nowego, tylko to co do tej pory wiedzieliśmy. Operacja Amelki powinna sie odbyć jeszcze przed wakacjami.
Idę odpoczywać. Buziaczki. Papa
 
natalia ja jestem z wami myślami! jak by nie było będzie dobrze ja już to wiem, zobaczysz kochana:tak: buziaki odpoczywaj. całusy też dla córci!

a ja byłam z Filipkiem na rowerku:happy2: jaki zadowolny był hehe.
teraz odpoczywamy i zaraz szykuje kąpiel dla bubka
 
Natalko trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze...Napewno będzie!
My dzisiaj pospacerowaliśmy...
No i Jakubek ma drugą dolną jedyneczkę!!
 
My juz po kapieli :-):-):-) szykujemy sie do spanka. Neluszka po szczepieniu na razie lekko marudna mam nadzieje że prześpi nocke spokojnie :confused:. Zobaczymy

martaja wielkie gratki dla JAKUBKA:-):-):-):-) za zębuszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piekna byla pogoda u nas tez pospacerowalismy sobie. Zobaczymy jak jutro bedzie ale cos czuje WIOOOOOOOOsna idzie duzymi kroczkami.

Tymczasem kolorowych snów dla WAS:nerd::nerd::nerd: dobranoc
 
Natala to w sumie dobre wieści, ze operacja odbedzie sie tak szybko, tzymamy mocno za was kciuki.
u nas tez super pogoda,, pochwałam juz zimowe ubrania:tak: i buty:tak:
a wczorajszy film taki sobie, zapowiedzi reklamowe były lepsze, w całym filmie było jakies 4 smieszne sytuacje a opowiadał o tym jak mozna skomplikowac sobie zycie w momencie gdy sie wszystko dobrze układa;-)
spadam do pracki, buziaczki, miłego dzionka!!
 
reklama
hej dziewczyny! u nas dziś już gorzej z pogodą kuźwa, mżawka jest i brak słonca.
no ale jest ciepło wiec na spacer z Filolkiem pewnie pojde pozniej:tak:

mój mąż wczoraj wieczorem nieco odżył ale dopiero po tym jak poszłam do apteki i kupiłam mu solpadeine. masakra z tą jego migreną:no: nieprzytomny był.
a ja wczoraj dopiero po 1 w nocy sie położyłam, tak mnie teściowa wkurwiła że z nerwów zasnąć nie mogłam!

Filip spał ładnie tylko w nocy sie skarował na wielką gromade hehe.
jestesmy już po sniadaniu.. :happy2:

miłego dnia!!
pozdrawiam



 
Do góry