reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam porannie....:-)

Natala nie wiem co napisać..... Głowa do góry... musi być dobrze....

Martaja gratuluje drugiego zebola... my czekamy na górne...:tak:

Kucia jak po szczepieniu...?:confused:

U nas znowu szaro, ale mam nadzieje ze się wypogodzi.... i mykniemy na dwór.....
Poza tym bez zmian...a! jedzie nowy fotelik dla Julki....:-)


Maarta Ty ranny ptaszku....:-) ale ogólnie dobrze sie bawiłaś:confused:

Miłego dnia!
 
reklama
Witam się i ja. Dziś już lepiej. Wypoczęłam i patrzę już na tą całą sprawę bardziej optymistyczne.
Zapomniałam wczoraj wam napisać, że mieliśmy mieć tą rozmowę wczoraj na 9.30, ale jakaś Pani profesor z Centrum miała imieniny i musieliśmy czekać aż skończą półtora godzinne świętowanie przy kawie i cieście :wściekła/y:

Troszkę się pogoda spsiuła, ale na spacer na pewno pójdziemy. Jutro jadę z małą do mojej siostry na dwa, trzy dni.

Martaja gratuluje zębolka u Jakuba.
Kinga a co Ci tesciowa zrobiła?

Dziękuję Wam wszystkim, że mnie wspieracie. :-):-)
 
A to z naszego pobytu w Centrum:
 

Załączniki

  • DSCF1820.JPG
    DSCF1820.JPG
    47,4 KB · Wyświetleń: 15
  • DSCF1824.JPG
    DSCF1824.JPG
    47,2 KB · Wyświetleń: 33
  • DSCF1830.JPG
    DSCF1830.JPG
    50,4 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCF1831.JPG
    DSCF1831.JPG
    48,8 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCF1833.JPG
    DSCF1833.JPG
    53,6 KB · Wyświetleń: 24
Witam cieplusio;-)

Noc mineła nam spokojnie laski. Mała Neluszka po szczepieniu odpókac zachowywała sie dobrze nawet samo ukłucie przyjęła bardzo dzielnie. W domku dostała cycuszka zasneła przy nim później-szybciutka kąpiel cycuszek mizianki butelka bajeczka i aśku. Spała całą noc także obawy były zbędne.
Dzisiaj siedzimy w domku własnie nałozyłam farbe na kudełki mała spi zaraz biore sie za zmywanie :szok: o 16tej mam strzyżenie pieska:cool2:. Takze rzadnych konretnych planów brzydka deszczowa pogoda u nas:baffled::baffled::baffled:
A i z dobrych wieści mała przekroczyła magiczne 6 kg:-D:-D:-D

Natala bardzo się ciesze że leiej sie czujesz fizycznie i co najwazniejsze psychicznie juz Ci to pewnie pisałam ale dodam jeszcze raz podziwiam Ciebie dzielna z Ciebie babeczka. Wszystko bedzie dobrze wiara naprawde czyni cuda. Ja jestem dobrej myśli. Grubelek ma racje u siostry sie odpeżysz .

Kinga co sie stało że tesciowa podniosła Ci ciśnienie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Maarta film do bani ale jak wypad się udał ze znajomymi ? Dobrze sie bawiłyscie?
Grubelku pochwal sie fotelikiem dla Juleczki koniecznie jak przyjdzie :tak::tak:

Dobra uciekam czas wkręcic się w domowe porządki :szok::szok::szok:

MIŁEGO DZIONKA!!!


 
czesc
u mnie kiepsko.. zle sie czuje mam dusznosci i problemy z nabraniem powierza do płuc
jezeli tak bedzie dalej dzwonie po meza i jade na pogotowie.
mam jednak nadzieje ze mi przejdzie:-( ale to juz nie pierwszy raz mi sie zdarzyło.
jezeli wieczorem sie nie odezwe tz że jestem w szpitalu.
3majcie za mnie kciuki

natalia jaka ta twoja córcia śliczna, cukiereczek. buziaki dla was duze
kucia szkoda pisaac bo zaraz mi sie cisnienie podnosi..
 
Kinga lepiej przedzwon do meża niech zajedzie po Ciebie i pojedźcie razem do lekarza.
Odezwij sie póxniej jak bedziesz w domku.
 
Witajcie.
Dziękujemy za gratki z okazji ząbalka!
Kinga...tak dzisiaj paskudnie...słońce, desz...pogoda w kratkę :/ A co za jazdę miałaś z teściową :confused: A ty lepiej dzwoń po męża i do lekarza...to nie są żarty tym bardziej, że jesteś sama z dzieckiem w domu! A robiłaś już te wyniki na tarczycę? Bo to wszystko może być powiązane :confused:
Grubelku pochwalcie się fotelikiem!!
Natalko cieszę się, że już troszkę lepiej z twoim samopoczuciem...to ważne bo i małej się udziela... A wypoczynek u siostry ci dobrze zrobi...Więc udanego wypadu!!
Kucia Neluszka wam rosnie jak na drożdżach...no i jakj dzielna Brawo!! Jakiego macie pieseczka??

Był przed chwilką mój mąż...zjedliśmy obiadek i dalej z moim małym łobuzkiem zostałam sama :)
 
reklama
Do góry