reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

nineczko nie przesadzaj z tym lachonem hahaha:-D jestes niesamowita momentami:cool2:
u mnie lajtowy wieczorek
bedziemy zaraz oglądali z mężem film MGŁA brrr poboimy się:cool2:
Filulek już śpi..
Miłego wieczorku!
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie. Neluszka zaczęła się ostro ślinić wkłada rączki do buzi i ma mniejszy apetyt nie chce za bardzo spac w dzień wydaje mi sie że zaczyna zabkowac :baffled: ale czy to mozliwe że w 3 miesiącu:confused::confused: nie za szybko. Strasznie przy tym jest marudna. Sama nie wiem...:confused: jak to było u Was tez tak szybko ? Kurcze a to może nie zabki ale wszystko na to wskazuje:nerd:. Jakich żeli

urzywałyście ? Kurcze licze na Waszą pomoc sama nie wiem co podac tyle tych masci jest:dry:.
Kinga widze po fotach że fajną mieliście niedzielke Super. Fotki niezłe!!!!! :-):tak::tak:
 
kucia ja używam żelu calgel:tak: mój Filus pierwszego ząbka miał w wieku 5miesięcy.
Nie wiem jak to u twojej Nelusi może być... zabki już? hmm chyba jeszcze nie ale mogą już ją dziąsełka swędzić :tak:tak mysle. w razie wątpliwosci zapytaj lekarza.
pozdrawiam i milego wieczorku życzę

ja teraz bede oglądała z mężem horror MGŁA ten nowy co teraz w tv pokazują.
ciekawa jestem...:happy2:
opowiem wam czy warto do kina isc;-)
 
Witajcie!
Kucia, Kinga dziękuję za życzenia ;*
Nineczko zgadzam się z twoją teorią! Zdecydowanie weekendy są za krótnie!!
Kinga fajniutki wieczór wam się szykuje. Miłego ogladania!
Kucia co prawda mój Jakub miał skończone 6msc jak dostał pierwszego ząbala-prawie tydzień temu- a ślinił się też od 3 msc, wszystko brał do buzi i miał czasem mniejszy apetyt. Ale chciałam napisać, że jakieś trzy dni przed wyjściem ząbka miał tak samo aż dzień przed strasznie mu dząsełko napuchło-w miejscu ząbka, i zrobiło się białe. A w 3 msc całkiem możliwe, ze mogą to być zęby...My używamy Calgelu i Bobodentu.

U nas weekend był bardzo udany... Polały się hektolitry...hehe
Jakubek bardzo grzeczniutki był i żaden hałas mu nie przeszkadzał.
A teraz już śpi...
 
Ostatnia edycja:
Czyli dziewczyny używacie masci:-) tzn używałyście a co z zabawkami żelowymi? zdaja rezultat? z tego co piszecie, to początek bo na pewno zabka jeszcze nie dostanie za szybko chyba:confused: ale może ją te dziasełka swedzą. Biedulinek :shocked2:.

martaja ZAJEFAJNAAAAAAAAAAA FOTKA JAKUBKA :-)SUUUPER kurcze jak miło oglądaĆ te nasze pociechy. Jakubek na niej wyszedł słodziutko:laugh2:Pierwsza

klasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kinga miłego wieczoru dla WAS koniecznie napisz jak film czy warto isc do kina. Dobrze że masz meza przy boku troche emocji i dreszczyku będzie :growl::growl:

Mam nadzieje że u Natali wszystko w porządku nie odzywa sie martwie sie troszke ale dobrej mysli jestem.

A co z reszta laseczek???? Pewnie zabiegane och te nasze kobitki :baffled::baffled: Niedługo i mnie to czeka od czerwca wracam do pracy.

A tymczasem MIŁEGO WIECZORKUUUUUUUUUU;-);-)

 
na MGŁE do kina nie warto iść bo szkoda kasy według mnie. ale w domu można sobie oglądnąć. Jak dla mnie film cienki.. końcówka tylko wciska w podloge.

kucia sliczne zdjecie malutkiej!:-) cudna jest! aż mi sie chce córci;-):cool2:hyh
a co do zabawek żelowych to zdają egzamin ale niestety nie u dziecka 3miesięcznego bynajmnie u mnie tak było. Filip troche pomemlał i wyplówał bo jeszcze nie wiedział o co w tym chodzi i że to przynosi mu ulgę. Dopiero jak skonczył 7miesiecy to wziął sie ostro za gryzaki. Teraz sama możesz jej masowac dziąsełka wiesz... są specjalne szczoteczki masujące:tak: na pewno małej ulży.

Dobranoc!
 
Witajcie.
Kucia u nas gryzaki jakoś denerwowały Jakuba. Gryzł...ale to jednak nie to :) Zresztą on wszystko gryzł:) fajnie mu się gryzło puzzle piankowe...

My już wstaliśmy, bo mąż do pracy jechał i mały się zbudził... Ale i ja wyspana więc jest ok :)
 
Witam się...

Natala jak samopoczucie...?

Kucia bardzo mozliwe... ale zębole moga się pojawić duzo później..... albo lada chwila.... Ja mam Calgel.... z tego co sie zorientowałam to raczej nie polecaja go... chociaz ja nie testowałam innych zapomniałam jak sie nazywa ten który jest podobno taki skuteczny jak sobie przypomne to napisze;-) Co do gryzaków to mamy wkładamy do lodówki i daje, ale tak jak pisza dziewczyny moze skutkuja u starszego dziecka...

Oczywiscie wszystkie maluch cudne...:tak:

U nas wszystko ok.....

ide czytac dalej...
 
No i dalej....

Martaja sto lat.... urodzinowe....

Kucia co do paluszków... Nineczka ma racje.... Moje oba paluszkowe i niestety smoczek to wróg...:baffled: Juli nawet termometru w smoczku nie chciała a co mówic na codzień.... Wik to samo.... no i niestety, palutekj Juli strasznie sfatygowany i cieżko odzwyczaić bo zawsze ma go przy sobie ;-) Myśle że trzeba być cierpliwym i wpychać smoka, ale niestety mi sie nie udało......:sorry2:

No!

To miłego dnia!
 
reklama
witam!
jak ja nie nawidzę poniedziałków!!:dry:
dzis zawożę Filipka do rodzicow i idę do lekarza w końcu sie dowiem co mi jest.
Ostatnio prawie zemdlałam na spacerze z Filipek szok, dobrze że miałam tel i maż po mnie wyszedł szybko... zle mogło sie to dla mnie skończyć no i z dzieckiem byłam!szok

3majcie kciuki!

milego dnia!;-)
 
Do góry