reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam!:-)

Towarzystwo posnęło więc moge odpocząć...;-)

Dziekujemy za komplementy :tak::-):-):-)

Dzisiaj pierwszy dzień sama... :szok:
ale jest super! :tak:

Stoczyłam tylko jedna bitwę z Julką ... o cycusia! :szok: nie chciała zebym nakarmiła małego i mnie pogryzła :baffled::baffled::baffled: ale zaraz jej przeszło i przyszła się przytulić.... myślę ze bedzie dobrze... :rofl2: albo mam taka nadzieję...
Czekam na przyjazd teściów i.... niemoge się doczekac :-) jakies wsparcie będzie... a i zapomniałam sie pochwalic że mój mąż już prawie skończył hustawke dla dzieci... w szoku jestem bo zrobił ją sam... ale się zaparł... :-)

No dobra mały zaczyna kwekac chyba pora na "obiadek" ;-)
Miłego dnia i weekendu!
 
reklama
Grubelku nie mogę się napatrzec na Twojego Wikusia. Ma przesliczne usta :tak::tak:
Jak juz troche podrosnie to daj namiary na niego mojej Amelusi, moze wpadna sobie w oko.. :-):-):-) Dobrze ze dajesz sobie rade i oby tak dalej :-D

Upal, upal i jeszcze raz upal. Nie wychodzimy z domu przed 19 bo przedwczoraj o malo nie dostalam udaru...
Uwazajcie na swoje pociechy
 
Grubelku - dzielna z ciebie kobitka. Takie dwa małe bąbelki a ty sobie super radzisz. U mnie z jednym gorzej ;-):happy2:

Nici ze szczepienia. Nie ma pediatry. Żadnego. Wszyscy na urlopach. Mam przyjść na początku sierpnia. A ze mną przyjdzie całe stado mam z dziećmi na zaległe szczepienia :wściekła/y: I tak zawsze siedzę tam 2-3 h a teraz?

Baba mnie dziś dobiła w sklepie. Znalazłam fajne gatki i pytam o większy rozmiar a ta do mnie, że miała duże rozmiary - NAWET 38 :angry:
 
Grubelku dzielna jesteś!!! Dobrze ze pomoc do Ciebie przyjezdza, pewnie jeszcze jesteś bardzo zmeczona:tak:
ale temperatury!! uff, gorąco, idziemy znowu na plażę:tak:

Marzenka zdjecie musisz dołączyć w ustawieniach, tam jest dodaj avator:-)
 
Juz niedługo w poszukiwaniu ciuchów zjeżdże całe województwo :happy2: Dziś zrobiłyśmy z moim babińcem najazd na Olecko a jutro rano czeka nas Ełk.

Młoda dała dziś popalić dziadkowi. Została z nim sama na pół godziny i te całe pół godziny darła się jak opętana.
Chyba zaczął się kryzys ósmego miesiąca :confused2: Wszyscy oprócz mamy i taty są be. No chyba, że jest na rękach u mamy, wtedy jeszcze można do niej zagadać :eek:

A mamusia jak dalej będze w takim tempie zapylać po sklepach, to szybciutko zrzuci te nadprogramowe kilogramy :happy2: W sumie to przyjemniejsze niż siłownia ;-)
 
to Nineczko zycze powodzenia w poszukiwaniach:tak: na pewno coś znajdziesz, przecież nie jestes gruba, Kochana nie przesadzaj:tak:
a my jutro idziemy na kolejne weselisko, ciesze się bardzo, sukienke na szczeście mam:-);-)
telewizorek juz mamy w domku, lcd 32 cale, fajowski:tak: wielkiej róznicy nie ma bo do tej pory mieliśmy 29 cali ale ten przynajmniej mało miejsca zajmuje;-)
 
i znowu sama do siebie piszę:-( gdzie jesteście?? Grubelku jak Dzieciaczki?? pewnie biedulko niespisz po nocach. Madzia??? Ktos napisała 4 dni temu ze za 2 dni wszystko napisze, hej, co z Toba??
spac nie moge, dziecko spi a ja buszuje od rana, przed weselem mam dzisiaj jeszcze wizyte u fryzjera i na makijarz:tak:paznokcie zrobione, amm nadzije z bedzie fajnie:-) Antoś idzie do dziadków na noc więc i jutro sie wyspimy:-)
 
Maarta - gratuluję zakupu! :tak:

Miłej zabawy dziś na weselisku i jak zwykle proszę o jakąś foteczkę :-)
Ja się cieszę, że to wesele już za tydzień, bo przez te przygotowania to kręćka można dostać (szczególnie jak się ma w domu taki babiniec ;-)). Wczoraj moja siostra kupiła sobie wreszcie sukienkę. Hip hip hurra, bo myślałam , że już nic nie wybierze i pójdzie w dresach. Chudziutka, wszystkie rozmiary w sklepach są, do wyboru do koloru a ona marudna, że hej. Jezcze tylko buty dla drugiej sister (równie wybrednej) i po zakupach. :huh:

Właśnie się dowiedziałam, ze moja koleżanka jest w ciąży. W marcu rozwiązanie.Samej ciąży nie zazdroszczę w sumie specjalnie ale takiego maluskiego bobaska jak Grubelkowy Wiktorek jak najbardziej :tak:

Madzia - kochana ty się odezwij, bo my palpitacji serca tu dostaniemy :dry:
 
reklama
juhu jestem kochane i juz was nie opuszczę.
grubelku cieszę się ze fajnie jakoś to wszytsko idzie u was. pozdrawiam kochana
dziekuje że sie o mnie martwiłyście ( ja zresztą o siebie tez ale jakoś wszytsko sie poukładało i jak ochłonę to na spokojnie wam opowiem jakie u nas były zawirowania -troche sie działo.
całuje kochane ppodczytam co u was. teraz znikam na spacrer z mała
 
Do góry