reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Madzia! Czekam z niecierpliwością na opowieść :tak:
Do mnie przyjechała dziś koleżanka ze studiów z mężem. Nie widziałyśmy się rok. Niestety już musieli jechać ale troszkę poplpotkowałysmy jak za dawnych, dobrych czasów ;-)

Rano miałam spięcie z mężem - oj zaiskrzyło :wściekła/y: :wściekła/y::wściekła/y:

Jednym zdaniem - u mnie nic wartego uwagi :-p:dry:
 
reklama
Jak dziewczyny minał weekend?
maarta - opowiadaj jak wesele :tak:
madzia - opowiadaj co u ciebie :tak:
natala - opowiadaj cokolwiek ale się odezwij :eek:
Grubelku - ty walczysz z gromadką - rozgrzeszam ;-):happy2:
 
Witam! Nineczko nie przejmuj sie sprzeczka z mężem, ja ze swoim pokłóciłam sie na weselu i wracaliśmy oddzielnie do domu:-( ale juz jest dobrze:tak: a wesele było super, jakoś zyje:tak: wesele piękne, młodzi jechali bryczką:tak: pogoda też dopisała. wybawiłam się, wytańczyłam i na razie mam dosyć imprez:-D
Antoś został na dwa dni u dziadków i wiecie co, wcale za nami nie tęsknił:-( jak przyjechaliśmy po niego to nawet do nas nie podbiegł, nie chciał sie przytulić:szok: z jednej strony to dobrze ze za nami nie tęsknił ale z drugiej to smutno nam:-(

przeczytajcie sobie jeszcze to:
http://www.cspsp.pl/wdp/biuletyn/numer_21_2007/przeg_prasy_pow_wyp.html
 
mój Synek dzisiaj dopiero zaczął sie do mnie tulic, ale za to przez cały dzien:-) juz mi lepiej:tak:
a co tutaj taka cisza??? hej hej gdzie sie podziewacie?
 
Nie mogę się doczekać kiedy Hania zacznie się do mnie przytulać :-) To musi być cudowne uczucie...
Fajnie, że sie wybawiłaś. Masz grzecznego synka. Ja się boję mojego małpoluda u dziadków zostawić. Ostatnio reaguje wrzaskiem jak wychodzę i nawet mój tata, którego do tej pory uwielbiała jest be. Babcia po operacji i nie będzie mogła wziąć jej na ręce węc mój teściu będzie miał bojowe zadanie :happy2::-p

Ogladam pogodę. Buuu... Ma lać :angry:
Młoda właśnie wywaliła miskę z praniem do prasowania i się w niej babrze :baffled: Mały zbój. Niech jej się tylko coś nie spodoba - od razu wchodzi na wysokie tony.

Ciekawe jak radzi sobie Grubelek, gdzie podziała się Natala no i co u MADZI
:confused::confused::confused:
 
Napiszę cokolwiek, bo jutro będę nas szukać na następnej stronie :-p:happy2:

Jutro dzień jak z horroru ;-) Pranie, sprzątanie i pakowanie :sick: Normalnie robię się chora na samą myśl. A jeszcze moje baby marudne. Idę spać, bo jutro będę na rzęsach chodzić.
 
Nineczko nie wiem co się dzieje z Dziewczynami?!:-( przez ostatnie dni to tylko my tutaj zagladamy.
dzisiaj brzydka pogoda:-( a ja mam ostatnio chęci do chodzenia na długie spacerki:tak:
dzisij składam papiery do nowej pracy, trzymajcie kciuki:tak: szczerze mowic szanse mm ogromne:tak: oby tylko było jak najmniej kandydatów;-)
 
No pewnie, że trzymamy kciuki :tak:
Napisz cos wiecej o tej pracy, nie bądź taka tajemnicza :happy2:

U nas już posprzątane, żarełko na obiadek się rozmraża, tylka ja jeszcze wczorajsza :zawstydzona/y: Muszę się wziać za siebie, bo wygladam jak zombie :happy2::baffled:
 
Umiera nasz wątek śmiercią tragiczną :no::no::no:

Z góry usprawiedliwiam nieobecność od jutra do niedzieli. W końcu odbębnię to wesele. A pomyśleć, że tak się na nie cieszyłam :-p:happy2:

Mam dziś w domu wyjca zamiast dziecka. Teraz też drze się jak opętana :wściekła/y: Ja już nie mam siły, przejął ją tatuś. Nawet babcia wymiękła :szok: Muszę lecieć. Miłego weekendu!
 
reklama
Umiera nasz wątek śmiercią tragiczną :no::no::no:

niestety:no:

Nineczko dobrej zabawy zyczę:tak::tak: wyszalej sie Kobietko!!!!
Antos też wczoraj był bardzo nieznosmy, pokazywał swoje JA!!! Myslelismy ze z Nim nie wytrzymamy:no:
co do pracy to powiem jak ja dostane, powiem tylko że to praca jako inspektor w urzędzie:tak: nie chcę zapeszać.
 
Do góry