reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

witam was

marta100 mamy juz swoje nr kom wiec wiesz....;-)
Anetko ja wiem.... dziękuje ci :happy:
agnieszko udanych zakupów


U nas juz przygotowania do Mikołajek trwają tz posprzątane i prezenty popakowane! :)
Zaraz jedziemy na obiad do Mc donalda specjalnie dla Filipka bo bardzo nas prosił:)

Miłego popołudnia koleżanki!
pozdrawiam was!;-)
 
reklama
Witam dziewczyny:)Jak był u was Mikołaj?
mikolaj_gify_dodatki_org00.gif

U nas był:)Alan zadowolony na maksa i już sobie wyobrażam co to będzie 24go szał na maksa:)
Pozdrawiam!


P.s.Wszystkiego dobrego dla was dziewczyny z okazji Mikołajek:)
 
u nas też Mikołaj był
Filipek bardzo zadowolony:)

Teraz czeka na prezenty urodzinowe i potem na 24go :) wiec też bedzie szał ciąg dalszy :tak::-)

Pozdrawiam was!
 
Marta - ?

I znow tydzień pracy się rozpoczął. A tak fajnie się leniuchowało :cool2:
Po wizycie teściów zabraliśmy się za dekorowanie domu. Uwielbiam te święta :tak:
A żeby nie było tak bardzo optymistycznie - wczoraj podczas prasowania połamałam deskę :sorry::wściekła/y: Ma się siłę w rękach :cool2::laugh2:
 
6 grudnia o 23:15 przyszedł na świat synek Marty100 przez cc. Waży 3700 i ma 56cm. Dostał 10pkt!:-)
Martunia jest baaardzo szczęśliwa!
:-):-):-)

Wielkie gratulacje Marta! A widzisz jednak te skurcze o czymś już świadczyły i dostaliscie piekny prezent w Mikołajki!
Ciesze sie z Tobą!
:-)
 
reklama
Do góry