reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

U mnie też ok:)
Ciągle praca dom i rodzinka ale już od 21 grudnia mam prawie 2 tygodnie urlopu bo muszę wykorzystać jeszcze w starym roku hehe także sobie odpocznę i spokojnie przygotuję się do świąt:)
A dziś jeszcze przed pracą lecę kupić Alankowi prezent do przedszkola który ma dostać niby od Mikołaja:-)
Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
My po spacerku:)
Filip pojezdził na rowerze troche dziś.

Kupilismy na ur Filipa balony, serpentyny, girlandy i obrus z wallem:) tak wiec wszystko już zapięte na ostatni guzik. Teraz czekamy tylko na 19 grudnia! :)
 
witaj Ania!! jasne że można:tak: Mieszkasz bardzo blisko mnie.
Napisz coś wiecej o sobie... :happy:


A ja już nie śpię
temp nieco mi spadła wiec to juz na bank u mnie skok przed owu.
Dziś dzialamy! :cool2:

Pozdrawiam i miłego dnia życzę ;-)
 
hejka
Kinga-działaj ostro :rofl2:
Marta super że już wróciłaś,wklej fotki i napisz jak porób i jak się czujesz w roli podwójnej mamy:)
anik12 witamy i zapraszamy do pisania,jak możesz napisz coś o sobie :)Nowe Miasto Lubawskie to nie daleko Iławy jakieś pół godz.jazdy autem także można powiedzieć że jesteśmy sąsiadkami hehe tylko że Ja obecnie nie przebywam w Polsce :)

Miłego dnia dziewczyny:)
 
reklama
Do góry