reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Od początku stawiałam na ten różowy z białym kwiatkiem ;-)
Wierszyki? jak czegos potrzebuję po prostu szukam w googlach i zwykle coś sie znajdzie ale nie przyszło mi jeszcze poszukiwać wierszyków urodzinowych dla dzieci :-p
 
Anetko Ja szukam w goglach ale znajduję same takie pospolite a chcę jakiś na prawdę bardzo wyjątkowy i typowy dla dziecka:)

A Ja czekam na męża,obiadek już przygotowany,zjemy i mykam do miasta po zakupy spożywcze a chłopaków zostawiam w domu:)
 
Witam z rana, melduję że jeszcze w dwupaku jestem:tak: niby coś łapie ale nie do końca;-)
jak nic nie bedzie sie działo to w poniedizałek juz do szpitala sie kłade;-)
Pozdrawiam i miłego dnia;-)
 
Marta - owocnego dnia życzę ;-) A może maleństwo czeka, żeby zrobić Ci prezent na Mikołajki :cool2:

Jak dobrze, ze dziś piątek! Jutro sprzątanie i gotowanie, bo w niedzielę mamy gości - teściowie zapowiedzieli się z wizytacją :cool2:

Zmykam do pracy
 
Witam z rana, melduję że jeszcze w dwupaku jestem:tak: niby coś łapie ale nie do końca;-)
jak nic nie bedzie sie działo to w poniedizałek juz do szpitala sie kłade;-)
Pozdrawiam i miłego dnia;-)
Martuś 3maj sie:)) no może na Mikołajki bedziecie mieli prezencik!:tak::-)
wysyłam ci na priv moj nr tel. napisz do mnie jak bedziesz już rozdwojona:-) Buziak

Witam sie z wszystkimi
i życzę miłego piątku
ciesze sie ze to juz weekend zaraz:))
czekałam na te dni :)

U mnie okej.
8d.c. i puki co nudy, czekamy jeszcze z serduszkami:happy:

Pozdro 4all
 
Witam również:)
Marta 3 mam kciukasy i daj znać jak już się rozdwoisz:)

Też się cieszę że dziś już piątek i prawie weekend się zaczyna,jutro z rana zaczynam gotowanie i sprzątanie i stroimy już choinkę na święta wiem wiem że jest jeszcze wcześnie ale my już święta czujemy:)))))

miłego dnia dziewczyny!
 
Martuś jak by nie było i tak lada chwila będziesz tuliła synka w ramionach :-D

Nineczka przyjemności w pracy :-p

Agniś u nas tez nastrój świąteczny choinke ubieramy juz dziś :laugh2:

Kinguś ty wiesz ;-)
 
reklama
Do góry