reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

No wic tak....
Bylismy u bardzo miłej Pani Doktor... Jula dostałą Clemastum czy jak to sie pisze (syrop odczulajacy), na dzisiaj taki olejek biała papa do posmarowania i na jutro i maśc do zrobienia (dlatego ten olejek bo maśc bedzie jutro). Niestety ze sterydem ale podobno nie wnika tylko leczy powierzchniowo.
Jula ma skóre skłonną do AZS i prawdopodobnie ta wysypka to nadmiar czegoś... cytrusy czekolada kakao... ja stawiam na cytrusy... Jula potrafi zjeść na raz 5 mandarynek... a głupia matka pozwala... Doktor powiedziała że nie jest to choroba tylko tak zareagowała... dzisiaj juz miała mniej czerwone te plamy bo od 2 dni nie je cytrusów... mysle że jej schodzi ... jak bedzie maść to powinno wyleczyc... dała nam 2 tygodnie... zobaczymy...

Martaja a ja myślę że może Jakubek sie drapnał w dziąsełko... pazurkiem albo rzeczywiście tym chrupkiem... Zobaczysz jeszcze jakie cuda dzieci wyprawiaja...;-)

no to miłej nocy... albo dzień dobry ;-):-)
 
reklama
Grubelku clemastum warto mieć, dobry tez jest przy zapaleniu krtani:tak: Ach te alergie.... wydaje sie ze juz wszystko przeszło a tu znowu...
Melduje ze Antek chodzi juz bez szwów:tak: operacja poszła na zawsze w niepamięć.
Martaja zdarza sie ze mozna sie nawet i chrupkiem skaleczyc gardełko, jezeli jest podrażnione;-)
Ja w stresie żyje, mam dzisiaj przemawiac na naradzie dyrektorów szkół, mowa przygotowana... niecierpie tego... wracajac do tv to był ten program, ja sie nie widziałam ale połowa urzedu ogladała, twierdza ze było ok;-)
Lece do pracy... miłego dzionka!!!
 
Grubelku - więc to jednak uczulenie. Ale ważne, że wiesz na co i masz leki :tak: Ze znanym wrogiem łatwiej walczyć.
Maarta - przegapiłam ten program z twoim udziałem :-( a tak pilnowałam :eek:
Szybciutko Antosiowi się zagoiło. Tyle strachu i czekania na operację a tu raz dwa i po bólu :-) Dzielny mężczyzna!
Hania już zdrowa, ja jeszcze pokasłuję. Właśnie tatuś usypia potwora i oczywiście mała drze sie jak opętana więc muszę interweniować :wściekła/y:
Bye bye
010.gif
 
Witajcie.
Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale mamy troszkę kłopotów rodzinnych.
Mój dziadek leży w szpitalu, bo wykryto u niego guza i miał mieć operację. Niestety okazało się, że guz sie tak rozrósł, że operacja jest nie możliwa bo byłoby 90% zagrożenie życia :-:)-:)-:)no::no:
Wszystkiego sie odechciewa... :no:

Marta cieszę sie, że już po wszystkim. Chowajcie się zdrowo. Antoś to dzielny chłop :tak:
Nineczko pokaż swojego Hanuta ślicznego, na pewno już podrosła :-)
Grubelku z tego co opowiadasz to Julcia ma chyba to samo co i miała Amelka. Nawet chyba te same leki i mazidła... Tylko, ze u Amelki raczej to od czekolady, ba nawet teraz jak zje coś z czekolada to ma zaczerwienione nóżki. Dlatego czekoladę jej odstawiłam, no ale oczywiście moja teściowa tego nie może zrozumieć i za każdym razem jak Amelka u nich jest to jej od razu pierniczka w czekoladzie w buzie wciska. Normalnie szkoda na nią slow :angry::wściekła/y:

U nas prawie po staremu. Jutro i w niedzielę ostatni zjazd w tym semestrze i ostatnie 2 egzaminy i w końcu trochę odpoczynku... uff
Amelka zaczyna mówić więc mam z nią wesoło. Codziennie coś nowego próbuje powiedzieć. A jakie śpiewa piosenki i przy tym tańczy to głowa mała :laugh2: Szkoda, że nie mam kamery, bo bym wam pokazała.
Miłego dzionka
 
Witam się...

Maarta super że z Antosiem juz dobrze...:-)

I Hanus też,a Ty Nineczko wylecz sie do końca...:tak:

Natala no własnie... Amelka tez miała... i jak teraz....? zeszło jej...:confused:
No zdolna ta twoja córunia..:rofl2:

Egzaminy, egzaminy... brrrrr... jak czytam...:confused2: dobrze ze ja tak nie mam....:-)

Miłego dnia!
 
wszystkiego najlepszego dla Wiktorka który dziś kończy 7 miesięcy!:-)

U mnie pomalutku.. dziś jestem do niczego bo nockę miałam nieprzespaną:/ Filip nie spał od 2-4 i obudził się już o 7:30! masakra.
No ale podczas mycia ząbków wyczulam nowego mleczaka!:-) I już jasne czemu synek nam nie spał w nocy.. :happy:

Dziś piątek, lubię początki weekendu:tak: a jutro idziemy do prababci Filipka na urodzinki:-)

pozdrawiam! ;-)
 
Grubelku niby jej to zeszło, ale przez jeszcze długi czas to ją swędziało... Najgorzej w nocy. I do tej pory ma strasznie suchą skórę, a ja robie co mogę, żeby się tego pozbyć i nic. Jak zje coś z czekoladą to nóżki ma zaraz czerwone i muszę ją smarować... :confused2:

No i wielkie gratki dla Wiktorka!! :rofl2::rofl2::rofl2: Sto lat! i dużo zdrówka!
 
Natala trzymamy ksiuki za dziadka... ech... mój kolega tez lezy w szpitalu i czeka..... na smierć... pól roku temu wykryto u niego guza mózgu i niestety nie kwalifikuje sie do operacji, chemie przechodził i nic:-( a guz sie rozrasta, tylko cud go uratuje.... chłopak ma 26 lat:-(
Kinga mam nadzieje ze dzisiaj juz pospałas troszkę..
ach te uczulenia... zdrówka Dzieciaczkom!!!
a ja dzisiaj w koncu dzien wolny mam, i nic nie bede robić... mam ochote tylko leniucować:-)
 
reklama
Natalia zdrówka dziadkowi życzę!

My za chwilkę wybieramy się na urodzinki do prababci Filipka:happy: Prezencik już spakowany czekam tylko aż Filipek się obudzi i jedziemy, a z mężem spotkam sie po drodze bo w pracy jest teraz.
Jak bede miała jakies zdjecia to wieczorkiem dodam;-)
buziakuje was!
miłego weekendu!!:tak:
 
Do góry