reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
WoW! Kinga - albo z ciebie taka drobinka albo Filipek to naprawdę kawał chłopa :tak: A jaki przystojniaczek ci rośnie :cool2:
Spóźnione życzenia dla Wiktorka
WindelWinnie__12_.gif


Natala - szkoda, że nie możesz nagrać gadania Amelki - super to musi brzmieć :tak:
Zrobię Hanulcowi sesję jak tylko wstanie ale czekam na fotki reszty dzieciaczków! Amelki już wieki całe nie widziałam, o Antosiu już nie wspomnę, nu nu nu ...
 
:tak:Kinga sliczne zdjecie
Natala gratuluje zdanej sesji:tak: teraz to swietowac Ci tylko zostało:-)
U nas z gadaniem to tak różnie:tak: podstawowe słow Antek mówi ale nie chce powtarzac i chyba wymyslił swój własny język:-D po rozmowie z logopeda przestałam sie tym przejmowac bo najwazniesze zeby dziecko rozumiało co sie do Niego mówi, a Dziecina ma rozumie i to czesto bardzo skomplikowane polecenia wykonuje:tak::rofl2:
Co dod zdjec to nasze aktualne zawsze sa na blogasku, no ale moze w koncu zmobilizuje sie i je Wam powklejam :-) Miłego dzionka!!!
 
hejj! Oj to raczej mój bubek jest taki wielkoludek he:-) nawet lekarze dają mu 2lata bo na takiego wygląda.
U nas spokojnie... Fiilip na spacerku z babcią a mamusia odpoczywa;-)

pozdrowionka for all
 
uuu jaka pustka dziś
dziewczyny odzywac się!;-)
ja siedze sama z synem,maż w pracy siedzi...oglądam mode na sukces z Filipem:-)

milego wieczorku!
 
reklama
Do góry