reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Dziewczyny ale się załatwiłam :no: Tak się przeziębiłam, że rano mama wzywała pogotowie, bo miałam 40 stopni gorączki :szok: Teraz niewiele lepiej - 38 a czuję się jakby mnie tir potrącił :-:)eek: Hania odizolowana i mam tyko nadzieję, że nie zdążyłą się ode mnie zarazić. Idę dalej zdychać pod kołdrę :baffled:
 
reklama
Witajcie.
My wrócilismy dziś od moich rodziców...wreszcie w domku.
Jednak co za dużo to nie zdrowo...tęskni się do "siebie" :)
Jakubek spi... Dostał od dziadków spodnie ocieplane i kurtkę :) Bo jednak męczy się w kombinezonku. A kurteczka na 12 msc :) Rękawki trochę przydługie ale brzuszek się mieści hihihi
Kinga super zdjęcie.
Nineczko dużo zdrówka...wygrzej się porządnie i nie zarażaj!!
A teraz nasz dziaisjeszy spacrek ;)
jakub1854jf8.jpg

jakub1863ld9.jpg

Ja też zaszalałam...obciełam włoski i kolor nalożyłam :)
Buźka!!
 
Witam sie:-)

Nineczko duzo zdrówka:tak:

Kinga, Martaja ładne fotki...

No i tak... w pt bylismy u lekarza z Wikiem.... waga 11 kg i 75 cm....;-)
Poza tym Jula ma jakas wysypke takie suche placki lekko różowe i na niektórych krostki...:szok: sama juz nie wiem.... ostatnio srednio co 2 tyg jestesmy u lekarza:szok::szok::szok: znowu musimy isc....:dry:

Maarta jak tam Antoś?
 
wow Grubulek Wiktor waży 11kg!!:szok::-) niezły klopsik! Mój Filuś jak skończył rok ważył 12kg. A Wiktorek jak na 6miesiecy 3tyg to nieźle:cool2::-)życzę jak najrzadszych wizyt u lekarza!

wróciłam z synkiem ze spaceru,karmilismy kaczuszki:happy2:
teraz ide piec kurczaka:-)

pozdrawiam!!
 
Grubelku ale kluseczek z Wiktorka!! A ja mówię, ze mój Jakubek to grubasek...pewnie już ma około 10 kg :)
Kinga Filipek pewnie zachwycony kaczuszkami był??
My dzisiaj tez na spacerku już byliśmy... A teraz troszkę posprzątałam... Jakubek jak najbardziej mi pomagał szczególnie w łazience :)
 
Jakoś przeżyłam :sorry2: Jestem jeszcze na antybiotyku ale już chodzę. Za to Hania podłapała wirusa. Po południu nagle 38 stopni gorączki ponad więc szybciutko do lekarza. Kupa leków i za 3 dni max ma minąć. Na razie gorączka spadła a mała szaleje jak zwykle. Wymęczona jestem strasznie więc tylko pozdrawiam a co u was doczytam jutro :tak: Pa pa
 
reklama
Nineczko zyczę dużo zdróweczka! Ob szybko choroba przeszła!! Dobrze, ze od razu bierzecie lekarstwa...
Ja jestem już wolna...Jakubek spi...No a ja biorę się za obróbkę zdjęć znajomej...
Buziole!
 
Do góry