reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Kinga dziękuję za zaproszenie :)

Przejrzałam Twoją galerię, super przystojniak z Twojego Filipka.

A tak z innej beczki, to chyba pójdę na jakąś terapię od zakupów na allegro, albo tą stronę zablokuję, bo jak widzę te super ciuszki dla Amelusi to sie powstrzymać nie mogę żeby nie kupić, a później pustki w portfelu :confused2:
Ostatnio znów nakupowałam :zawstydzona/y:
 
Kinga ja chyba żadnych planów nie mam, bo moja Walentynka teraz w delegacji od poniedziałku do piątku :-p
Może w piątek wieczorem jakaś romantyczna kolacja, jak wróci... O ile nie będzie padał ze zmęczenia :baffled:
 
Witajcie kochane!
Widzę szał naszej-klasy i tutaj :)
Ja jestem pod Marta Jabłońska, Iława!!
Natalko oj i ja zakupoholiczką jestem :) No ale cóż...
Co do walentynek...to mój mąż idzie na noc do pracy... Ale w dzień zostawiamy synka u babci a sami jedziemy na romantyczny obiadek...no ale dobre i to... Może jeszcze później o multikino zachaczymy...Szkoda tylko, że na 22 musimy do domku wrócić...
Kupiliśmy naszemu szkrabowi fotelik (też przez internet) szedł 1,5 dnia :) A Jakubek jest nim zachwycomy!!
Miłego wieczorku!
 
Martaja to pochwal się zakupem :-) Na pewno Cię odnajdę na naszej-klasie :tak:

Kurcze tak się zastanawiam, jak Ci ludzie na allegro sprzedają np ciuchy dziecięce z wyciętymi metkami po dużo niższej cenie. Skąd oni je biorą? :baffled:
 
Natala chyba lepiej tego nie wiedzieć:-( sa różne sposoby:-(
Znajde Was dziewczyny na naszej klasie, ja Marta Witkowska jestem z Olecka:-D
Martaja pochwal sie fotelikiem:tak:
 
my z mężem w walentynki oddajemy synka babci na noc:-) a sami bedziemy balowac zaczynając od romantycznej kolacji w restauracji... :-)

dobranoc dziewczyny!
 
reklama
Do góry