reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie!
Ja już na pełnych obrotach :) Jeszcze mieszkanko ogarnę i szykuję maluchy do wyjścia. Dzisiaj w przedszkolu jest bal karnawałowy powiązany z dniem babci i dziadka oraz mikołajem. Stroje przygotowane. Dobrze, że zabawa odbywa się parę kroków od nas, bo zimno jak na syberii :/
Przyjeżdżają moi i męża rodzice... Później jak Maja się zdrzemnie w ramach prezentu wychodzimy razem na obiadek.
Dodatkowo moi rodzice dzisiaj mają rocznicę ślubu...ale u nich imprezka jutro :)

Agnieszko oby szybko internet wam podłączyli!! A na Fb się "spotykać" przez ten czas będziemy :)
Miska końcóweczka jest najgorsza. Teraz szybko minie, a jak przyjdą cieplejsze dni na spacerki z najmłodszym skarbem będziesz chodziła ;)
Ania nie ma co patrzeć na innych. Rób to co tobie sprawia przyjemność. Najważniejsze, że zdrówko wróciło do normy. My też jak Jakubek był malutki kupiliśmy inhalator i w razie potrzeby przy chorobach używamy.
 
reklama
Aguśka widzę że bilans wyszedł wzorowo :) najważniejsze że wszystko ok !! Niedługo się przekonam jak mój maluszek wypadnie dawno już się nie ważyliśmy i mierzyliśmy:)
Marta i jak bal?Pewnie dzieciaczki super się bawiły?
Agnieszka zazdroszczęCi tej przeprowadzki och jak ja bym bardzo chciała zmienić mieszkanie bo tu nie dość że ciasno to sąsiedzi dają w kość jak nie remonty (teraz są 2 jeden piętro wyżej drugi piętro niżej) to inne hałasy
 
Witajcie...
Ot i mam koniec weekendu :(
Necia bal udał sie rewelacyjnie. Co prawda ja wróciłam szybciej bo Majka już na stojąco zasypiała. Ale za to wymiatała jak stary przedszkolak :) Poszła do grupy młodszych dzieci i tam z nimi urzędowała :) Jakubek za to pięknie powiedział wierszyki, śpiewał...i dobrze się bawił :)
Aaa !! Muszę się pochwalić. Wczoraj przed snem nie chciało mi się iść po smoczek dla Mai i powiedziałam "że mały ptaszek przyleciał...płakał więc mu dałam smoczusia". Zasnęła bez smoczka i dzisiaj nawet go nie zawołała!!
Za to mój starszak miał dzisiaj wypadek... Oczywiście ciągnęliśmy do dziadków narty. I jakoś tak niefortunnie upadł, że uderzył buzią o jakiś tam lód. Trochę krwi się polało i ma trochę wargę opuchniętą... Ale zanim goście się zjechali było ok :)
 
Heej mamusie !!!troche dawno mnie tu niebylo ,znaczy zagladalam zle sie niewypowiadalam niemialam weny do pisania a i czasu tez niebardzo ,bo Nadia wymaga teraz duzo uwagi ,ząbkow nadal brak chociaz ewidentnie po slinieniu sie i marudzeniu jej widac ze ida pelna para wiec za niedlugo moze ukaza sie ,bo juz nawet snie po nocach o tym
yes2.gif
mam nadzieje ze u wsio okej ,nawet niedoczytam i nieodniose sie do postow przepraszam
sorry2.gif
bardzo przejelam sie losem Madzi z Sosnowca ,brak slow ,az serduszko boli ,niechaj teraz spoczywa w spokoju (*).....
 
Aaa !! Muszę się pochwalić. Wczoraj przed snem nie chciało mi się iść po smoczek dla Mai i powiedziałam "że mały ptaszek przyleciał...płakał więc mu dałam smoczusia". Zasnęła bez smoczka i dzisiaj nawet go nie zawołała!!
to brawo, oby tak dalej!

Pozdrawiam :)
 
Hej dziewczyny ja jestem z Mikołajek , jest ktoś z moich okolic ?? bym przetrzepała stronki ale by mi to bardzo długo zajęło :-D
 
Mam na imię Natalia mam 22 lata, tutaj się wychowałam uczyłam , potem edukację przenioslam do Mrągowa. W Mikołajkach też pracuję ale w tym momencie jestem na l4 z powodu stanu błogosławionego:)
 
reklama
Witajcie!!!
Od dziś mam już internet także postanowiłam na chwilę zajrzeć :tak:
My już po przeprowadzce i muszę napisać że jest rewelacyjnie dziewczyny,same plusy :happy2:

marta gratki dla Mai za smoczek :)
nadalka witaj :)
Teśka Witaj...to prawda serce się kraje na wieść o małej Madzi :(


Pozdrawiam was! :)
 
Do góry