reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Ja jeszcze 1,5 godz i uciekam do domku :)
Wynudziłam się dzisiaj...
I jak po długiej przerwie mam chwilę żeby popisać to na bb pustki ;)
 
Hej Dziewczyny:)Mnie też tu dawno nie było! To miłe że troszkę ruszył ten nasz wątek:) U mnie różnie właśnie w tej chwili maluchy mi chorują:( a poza choróbskami dzieciaki mi rosną Adaś gada i szaleje jak najęty uczy się od starszego brata:)
Agnieszka gratuluję dla zdolnego Alanka:)
Aguśka brawa dla Bartusia za nocnikowanie:)
Kinga co u Ciebie jak Filip?Mloda buziaki dla synka i dziękuję za telefon:)
a co u reszty Dziewczyn? Teśka, Marta28,Aniaa, Ania_g21,Miska co u Was i Waszych Skarbów?Pozdrawiam :tak:
 
Witajcie
Ja dzisiaj z pracy nie dałam rady zajrzeć. Po pracy była u mnie koleżanka na kawusi :)
Necia zdrówka dla chłopców!
Aguska daj znać po bilansie.
Aga jak minął dzień?

Co prawda mam z niektórymi dziewczynami kontakt...i u tych, z którymi się widuję jest ok ;)
 
Witajcie czwartkowo:)
Oby jak najszybciej do weekendu...!


Marta wczorajszy dzień minął bardzo dobrze i w miarę szybko :)
Widzę ze Twój aktywny bardzo:)

Aguśka powodzenia na bilansie dwu latka :)



Zajrzałam jeszcze dziś do was bo nie wiem kiedy jarzę następnym razem.
Do piątku mam robotę w domu.W sobotę rano opuszczam już Leicester na dobre.
W nowym domu będę musiała poczekać na przeinstalowanie internetu.
Mam co prawda internet w telefonie ale to nie to samo,mało korzystam no chyba że z fb tylko także jakby co będę dostepna na fb.Zajrzę do was grubo po przeprowadzce,jak wszystko ogarnę :tak::-)

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę!
 
hej kobietki

jestem,powiem,że jakoś chęci nie mam na pisanie
ciężko już mi okropnie,pomału przygotowujemy się na przyjście maluszka i trochę mi jeszcze zostało,nawet torby nie mam zeby móc sie spakowac,mam normalnie wrażenie,że nie zdążę ze wszystkim
a chciałabym aby mały troszkę poczekał aby mąż mógł być przy porodzie

pozdrawiam
 
Witam

Ale dawno mnie tu nie było ale widzę że watek zamilkł
u nas po staremu jakoś leci
bartuś jutro kończy 2 latka to szykujemy sie do małego przyjęcia:-)
pozdrawiam

Najlepszego dla synka!!!

Hej Dziewczyny:)Mnie też tu dawno nie było! To miłe że troszkę ruszył ten nasz wątek:) U mnie różnie właśnie w tej chwili maluchy mi chorują:( a poza choróbskami dzieciaki mi rosną Adaś gada i szaleje jak najęty uczy się od starszego brata:)
Agnieszka gratuluję dla zdolnego Alanka:)
Aguśka brawa dla Bartusia za nocnikowanie:)
Kinga co u Ciebie jak Filip?Mloda buziaki dla synka i dziękuję za telefon:)
a co u reszty Dziewczyn? Teśka, Marta28,Aniaa, Ania_g21,Miska co u Was i Waszych Skarbów?Pozdrawiam :tak:

Dziekuje ze pytasz u nas sie dzialo troche Lena byla chora miala zapalenie oskrzeli antybiotyk miala szybko jej nie przeszlo musialam kupic specjalna maszyne aby robic jej inhalacje i po tygodniu robienia inhalacji przeszlo takze teraz jest zdrowa.
Ja zajelam sie robieniem sesji fotograficznych mam studio i co niektorym nie pasuje ale coz zycie nie bede patrzec na ludzi robie to co lubie i co daje mi tyle radosc no i w miedzy czasie dziergam na szydelku rzeczy do sesji a oprocz tego jeszcze robie opaski tutu i takie tam takze pracy mam a czasu malo
Agnieszka.k mam na dzieje ze sie na mnie nie pogniewalas bo cosik sie nieodzywasz fb...jak sie mieszka w nowym miejscu?
Gdzie planujecie wakacje?
My tez planujemy krotkie wakacje maz juz urlop w pracy zalatwil jak dobrze pojdzie bo narazie ceny biletow kosmiczne to w kwietniu bedziemy sobie lezec na piaszczystej plazy do gory brzuchem ;-)

Miska glowa do gory zadrzy nie zamartwiaj sie tak ...wiem ze Ci ciezko bo ostatnie tyg chyba sa najgorsze ale coz dasz rade innego wyjscie nie masz


Pozdrawiam reszte dziewczyn chorym zycze zdrowka
 
reklama
Aniaa83 to dobrze że Lenka już zdrowa to najważniejsze a co do maszyny to teżwłaśnie zakupiłam dla dzieciaków bo często mi chorują i mam nadzieję że dzięki niej będzie lepiej! A co do Twojej pracy to najważniejsze że robisz to co lubisz super że masz taką możliwość:) a ludzie niestety są różni ważne że Ty się spełniasz i tak trzymaj:tak:
Aguśka Twój Bartuś też niebawem zacznie gadać jak najęty ;-)
Miska wierzę że jest Ci ciężko masz prawo się tak czuć ale zobaczysz będzie dobrze:) trzymam kciuki za szybki poród i zdrowiutkie dzieciątko które niebawem przyjdzie na świat!!!
Pozdrawiam pozostałe zapracowane mamusie i dzieciaczki:-)
 
Do góry