reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Witajcie!!
Ależ mnie długo nie było... <nie licząc życzeń dla Bartusia> :)
Agnieszko jak przeprowadzka?
Miałam bardzo leniwy weekend...nie licząc imprezy ze znajomymi i dzisiejszych dwóch kawek...jednej u znajomych drugiej u nas jak mieliśmy gości :) Ale patrząc na moje ostatnie tygodnie i weekendy to zupełny spokój i wyciszenie :) Mąż wypożyczył jakieś filmy, więc zaraz idę do niego jeszcze wybyczyć się na kanapie :)
Pozdrawiam
 
Agnieszko jak przeprowadzka?
Witaj Marta!:)
Przeprowadzka ok,jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem :tak: i oby tak zostało :tak:
W sobotę ostatecznie opuszczam Leicester.Część rzeczy w nowym domu mam już zrobione i zamontowane.W sobotę kolejna dostawa mebli i kolejne skręcanie ale nastawienie będzie już inne bo wiem że zostanę już na miejscu i mogę robić do późnej nocy.Ogólnie nienawidzę przeprowadzek a tą polubiłam i to nawet bardzo :-D Najważniejsze jest to że będę miała własny ogródek bo bardzo mi na tym zależy.
A teraz mam dużo wolnego czasu bo pracy w domu nie mam,dom prawie pusty więc nawet sprzątać nie muszę :-D
Pewnie później troszkę czasu będzie mi brakować bo wiadomo wszystko trzeba będzie dokończyć a to wymaga czasu i poświęcenia ale zaglądam na bb w miarę możliwości:)
Fajnie że zajrzałaś na bb:)
Wybacz ale nie zapytam się co u Ciebie bo wiem to z gg i fb ale zapytam się jak w szkole Ci idzie? bo o to chyba jeszcze na gg nie pytałam :-D:-D


Wątek troszkę opustoszał ale nic dziwnego sama zaglądam tu raz na ruski rok :blink:
 
Aguśka spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe dla Bartusia:))) zdrówka i samej radości buziaki dla Solenizanta:-)
Pozdrawiam Wszystkie Mazurskie Mamy i Wasze Słoneczka:tak:
 
Hello...
Moje maluchy w wannie...a ja mam chwilkę dla siebie. Tylko prasowanie tak na mnie patrzy krzywo :)
Agnieszko w szkole dobrze...sesja przede mną, temat pracy wybrany...jeszcze jakieś pół roku i będe miała podyplomówkę zaliczoną...
A właśnie sobie ostatnio myślałam, ze na urlop się umawiałyśmy...a ty tym ogródkiem kusisz heheh
No i przepraszam, że dzisiaj nie odpisałam...ale miałam trochę pracy a później mi wyleciało z głowy :(
Aguśka opowiadaj jak tam impreza się udała?
Necia co u was? Jak chłopcy?

My pomału się szykujemy na bal, bo u Jakubka w przedszkolu dopiero w sobotę będzie. Jakub ma piękny strój pirata...no i Majunia...będzie baletnicą :D
 
Witam!


Hello...
Moje maluchy w wannie...a ja mam chwilkę dla siebie. Tylko prasowanie tak na mnie patrzy krzywo :)
Agnieszko w szkole dobrze...sesja przede mną, temat pracy wybrany...jeszcze jakieś pół roku i będe miała podyplomówkę zaliczoną...
A właśnie sobie ostatnio myślałam, ze na urlop się umawiałyśmy...a ty tym ogródkiem kusisz heheh
No i przepraszam, że dzisiaj nie odpisałam...ale miałam trochę pracy a później mi wyleciało z głowy :(

My pomału się szykujemy na bal, bo u Jakubka w przedszkolu dopiero w sobotę będzie. Jakub ma piękny strój pirata...no i Majunia...będzie baletnicą :D
Marta zostało Ci tylko pół roku? super!!! 3mam kciuki za podyplomówkę :tak:
Urlop oczywiście aktualny.Co prawda trudno może być zgrać się nam wszystkim na raz ale zawsze można spróbować :tak::happy: aaa ogródek jest i grillowanie w nim to konieczność :) Dom co prawda nie za duży ale jest ogród co mnie ogromnie cieszy!:)
Fajnie że odezwałaś się na bb,zaglądaj w miarę możliwości Marta :)
Majunia będzie baletnicą ale czad :-D to jej dobrałaś świetny strój,strzał w dychę normalnie :-)
A z Jakubka pewnie będzie przystojny Pan Pirat :)


Aguśka jak żyjesz?jak urodzinki synka?
Necia co u Ciebie?
 
u nas jak pisałam ok
urodzinki udane mały zadowolony dzięki że pytacie;-)
no i dociera do mnie że mam już 2 latka w domu:-D
do marca musze złożyć podania do przedszkoli no i zobaczymy czy we wrześniu będzie sie już nadawał do takiej placówki no i czy w ogóle sie dostanie;-) u nas z mówieniem narazie jest problem tz mało mowi nadal chociaż małymi kroczkami sie rozkręca.
no nocnikujemy sie:-D
necia jak chłopcy zdowi?opowiadaj
no czekam na relacje innych mam:tak:
 
aguśka dobrze że u Ciebie wszystko ok :)
3mam kciuki za nocnikowanie :tak:
Mam nadzieję że z placówką dla małego też się uda.



A Ja zapomniałam się wam pochwalić :-)
Mój Alan umie ładnie czytać :happy: Pięknie łączy sylaby w słowa i płynnie czyta.Jestem taka dumna!!! :-D:-D
 
reklama
Hej!
Ja dzisiaj mam luzik w pracy...i powiem nudzę się :)
Aga no czad z tą moją małą baletnicą... No i ma ekstra kieckę :) Nie ma jak to kawałek ogródka... Brawa za czytanie dla Alana!
Aguska dla was brawa za nocnikowanie!! Maja też już ładnie siusia na nocnik i woła... Chociaż nie na tyle, żeby już bez pampersa biegała. U was też tak cieżko z przedszkolem? Ja Majkę też już chyba od września dam do przedszkola...
 
Do góry