reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
witaj Nadalka
Nel dziEkuje za miłe spotkanko:) chłopcy jak się rozkręcili to się fajnie bawili. Dużo się ucze od was :) np. żeby meble zabezpieczyć przed wspinaczkąi widze że fajnie wytczyczasz Adaśiowi granice co można a czego nie.
 
Witajcie:) Aguśka to dobrze że Bartuś już zdrowy :) a co w ogóle u Was słychać?
witaj Nadalka
Nel dziEkuje za miłe spotkanko:) chłopcy jak się rozkręcili to się fajnie bawili. Dużo się ucze od was :) np. żeby meble zabezpieczyć przed wspinaczkąi widze że fajnie wytczyczasz Adaśiowi granice co można a czego nie.
Kasiu ja też dziękuję za miłe spotkanie:) co do wytyczania granic to się staram choć nie zawsze mi to wychodzi czasem po prostu nie mam sił a sama zauważyłaś jaki Adaś jest wszędzie wlezie a zwiewa jeszcze szybciej a Paweł jest 2 razy od Adasia szybszy także mam co robić:) Ciebie też to nie ominie zobaczysz :))) Ale przy okazji wizyty dowiedziałam się że Adaś umie się dzielić zabawkami cieszę się z tego:) Myślę że jeszcze pare spotkań a nasi chłopcy zżyli by się ze sobą i by niezłymi kumplami byli:))) Słodziak jest Twój synuś a jak sobie zajada samodzielnie :) super!!! i te jego dołeczki w polisiach:))))))
Pozdrowienia dla wszystkich Mazurskich Mam !!! I piszcie częściej bo jakoś ten wątek coraz bardziej pusty się robi:(
 
necia czyli masz dwóch sprinterów:-D
mój taki sam:-D ale mój przestał sie dzielić zabawkami ostatnio nie robi z tego afery ale też nie wyrywa.chyba taki etap natomiast bunt natralnie nadal trwa ale jest coraz lepiej napady złości sa ale te mega coraz rzadziej
mały chwilami jest rozkoszny cudowny a czasami diabeł wcielony:-Dale teraz to sam przyjdzie i sie przytuli jednak nadal mowa daleko w lesie:sorry:
rośnie jak na drożdżach ma już 88cm:-) ale coś ostatnio wyszczuplał:eek:
poza tym ok m pracuje choć ta praca na zima to taka sobie
 
reklama
Nel - już są efekty spotkania- mój syn przed chwilą krzyczał nie nie nie i na każde pytanie już nie tylko kręci głową ale mówi nie :) czyli naśladuje co mnie cieszy
 
Do góry