reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Witam

Ja niedawno wróciłam z Olsztyna z wizyty u w poradni zeza i czekanie to 2,5 godziny normalnie masakra,mała marudna bo okropnie kaszel ją męczy i taka do niczego była,mnie mały cisnął na pęcherz,więc co chwila do wc spacer,a i troszkę brzuch pobolewał więc nie ciekawie
czeka nas zakup nowych szkieł dla dziewczyn a i sobie muszę okulary sprawić bo już ciężko się bez nich funkcjonuje,wizytę mam w poniedziałek,więc wydatki nie małe

Teśka ładnie córka waży

necia
oj ten bunt jest nieciekawy do dziecka nic nie dociera...ostatnio coś nie chciała zrobic powiedziałam jej jak nie będzie się mnie słuchać to sobie pójde,a ona do drzwi za klamkę i idź sobie :szok:normalnie szok co tym dzieciom w głowie siedzi

Aniaa wysłałam Ci dane na fb i nk,myślałam właśnie o Tobie czy już jesteście w Irlandii,oj ten tydzień by się przydał urlopu na pewno.ale może następnym razem będzie dłużej

mloda
przykro mi

pozdrawiam wszystkie
 
Ostatnia edycja:
Witam
aleeee tutaj pustki ,dziewczyny hop hop :-D

Teska sliczna cora

U nas zabki w natarciu dwa juz sie przebily jeszcze jeden poki co narazie wszystkie na dole wychodza,Lenus slini sie strasznie 5-6 razy musze ja przebierac w przyszlym tyg jedziemy na szczepienie zobaczymy ile wazy nasza kluska ale na moje oko dobrze ponad 9 kg to wazy

Milego dnia
 
Hej!!!a jak przezywa Lenka wyrzynanie sie zabkow?tylko slinienie sie czy tez jeszcze placze marudzi goraczkuje?bo pewnie niedlugo i u Nadi sie zacznie.9 kg ??o my good ,kobitka spora super masz co wziasvc na rece przy twojej to moja kruszynka ale to fajnie ze tak rosnie:tak:kciukaski za szczepienie&&&,Aguska calkiem calkiem juz te moje bobo:-D
 
Witajcie! Ja też tu zagladam i widzę cały czas pustki.Chyba powoli się forum rozsypuje.
Aniaa no no Lenka to już spora dziewczynka i ząbeczki już ma:) w takim razie mój to kurdupelek bo waży 10.200
Teśka córcia cudna :)
Dziewczyny gdzie Wy jesteście? Pozdrawiam
 
reklama
ja jestem zawsze:-D
laski mój jest troche przeziębiony ma katarek teraz właśnie biega.
zastanawiam sie czy 5 mu sie nie szykuja stad to przeziebienie ale nie wiem
Ania no to duża jest Lenka:-)
 
Do góry