reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Cześć :-D
Przepraszam że tak rzadko zaglądam ale na prawdę czasu brakuje niestety...

U mnie wszystko ok :tak: Wielkie zmiany tak jak pisałam wcześniej a mianowicie dostałam stałą pracę,podpisałam kontrakt z firmą w której pracowałam dotychczas.Poza tym tuż po nowym roku a dokładniej środek stycznia zmieniamy miejsce zamieszkania a dokładniej to przeprowadzamy się do miasta w którym pracuje.Mąż będzie dojeżdżał tak jak to robił dotychczas.Plus jego dojazdów jest taki ze będzie miał bliżej niż dalej także pozytywnie :tak: Poza tym właśnie jesteś na etapie zmiany szkoły dla Alana.Alan już nie może doczekać się nowej szkoły i nowych znajomych.Dzielny chłopiec z niego :-) Idąc dalej to szukamy także domu tego jednego,wymarzonego i wszystko wskazuje na to że chyba znaleźliśmy.Wybraliśmy już całe wyposażenie do domu począwszy od mebli po pralkę,lodówkę itd.Mam już wizję umeblowania pokoi itd.także jak sami widzicie mam o czym myśleć :-D Przeraża mnie przeprowadzka ale z drugiej strony tak bardzo nie mogę się jej doczekać.Na szczęście mam w planach wziąć kilka dni wolnego aby wprowadzić życie do nowego domu i wszystko ogarnąć aby móc normalnie funkcjonować.

Następnie idą święta :happy: My jesteśmy już przygotowani.Choinka już stoi pięknie ustrojona :) Prezenty są zakupione.Lista zakupów i dań przygotowana teraz nic tylko czekać na 24 grudzień :-) Następnie nasz synek ma wyprawiane piąte urodzinki także przed nami impreza urodzinowa Alana.Goście już pozapraszani także wszystko dopięte na ostatni guzik nooo prawie ;-)


A co u was dziewczyny?
Jak przygotowania do świąt?
Pozdrawiam was i życzę miłego czwartku :-)
 
Witam was
U mnie dobrze. Aktualnie dużo pracuję i teraz przygotowujemy się z mężem do urodzin Filipa:) w sobotę przyjęcie.
No i niedługo już Święta... szał przed świąteczny się zaczyna.

Pozdrawiam was!
buziaczki dla dzieciaczków
 
Witajcie:)
Kinga to super że u Ciebie wszystko dobrze:) Napisz jak po imprezce urodzinowej:) Buziaki dla Filipka!!!
Agnieszka nono rzeczywiście u Ciebie duże zmiany zazdroszczę i gratuluję:)
Aniaa co u Ciebie?
Mloda buziaki dla synka:) jak tam po naszym ostatnim spacerze? nie zmarzłaś za bardzo ?
My właśnie czekamy na Święta prezenty kupione, mieszkanie wysprzątane na wigilię wyruszamy do mojej mamy a na pierwszy dzień świąt do teściów także Święta w rozjazdach:)
Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki:-)
 
Witajcie!


Agnieszka nono rzeczywiście u Ciebie duże zmiany zazdroszczę i gratuluję:)
ooo TAK duże i pozytywne zmiany u mnie :tak: i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :happy:
Dziękuję Nel ;-)

Nel fajnie że macie plany na święta i że wszystko już gotowe jest :tak:

Nasze plany na świąteczno-sylwestrowe dni są następujące:
24.12 - spędzamy sami
25.12 - gościmy się u znajomych
29.12 - wyprawiamy piąte urodziny Alana (wyprawiamy u nas)
31.12/1.01 - bawimy się u znajomych

Poza tym u mnie wszystko w jak najlepszym porządku :-D Pracuje do środy i od czwartku mam już wolne.Firma ma przymusowy przestój.Do pracy wracam po nowym roku.

Pozdrawiam was!
 
Dzien dobry !!!dawno niezagladalam ,swiatecznie porzadki porobione,okna pomyte choinka pomyte ,najwyzej przed sama wigila jeszcze mopem przeliciec(bez skojarzen):-D po podlodze.agnieszka u nas to tak bendzie :24 .12 wigilia sami we trojke ,25.12 w gosci jedziemy (ewntualnie moze ktos jeszcze wieczorem do nas zawita )26.12 siedzimy w domku i czekamy na gosci (chrzestni byc moze ,znajomi):)i miedzy swietami pewnie jeszcze ktos wpadnie bo ciezko sie wyrobic w swieta wszedzie obleciec:)
 
reklama
Do góry