reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Aguśka to wysoki mężczyzna Ci rośnie:) a c do wyszczuplenia to normalne zwłaszcza że jest pełen energii i ciągle się rusza biega to i kalorie spala ;-)
Kasiu haha teraz to będzie wszystko na nie jak u mojego zbója :)))) oby nie podłapał od Adasia tego wspinania się na meble ! Mam nadzieję że Twój synuś jest zdrowy bo mój maluch dziś gorączkuje chyba od Pawełka się zaraził ja zresztą też:(
Zdrówka wszystkim i dobrej nocki
 
reklama
Witam i pozdrawiam Was serdecznie z Londynu :-)
Chorym duzo zdrowka zycze.
Witam nowa Mamuske -Nadalka Witaj i pisz czesciej :-)

My jeszcze w Londynie jutro juz wrcamy na Zielona Wyspe,po poworcie odezwe sie bo tutaj nie mam zbytnio czasu aby siasc popisac a dwa niewypada ...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamusie !u mnie po staremu nienajgorzej ,za tydzien Nadia skonczy 5 miesiecy kurcze jak szybko ,a juz tyle rzeczy potrafi gada jak najeta a jak cos chce to krzykiem sie domaga a nie jak dawniej placzem :)wkladam focie aktualna mego bobaska bo nie wszystkie was mam na fb :-Dnecia ty wiesz***,aguska ,bietka ,ania ,marta ,mloda
 

Załączniki

  • DSC01387.jpg
    DSC01387.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 35
witam się weekendowo,
Aluś w końcu się odważył i powoli robi postępy w chodzeniu, w poniedziałek niepewnie, wtorek już ciut pewniejszy kroczek, środa już się odwracał dziś mu się nie bardzo chce ale jak mu trzeba to idzie :)
 
reklama
Do góry